2137
2106

فلفل دلمه ای و یکممم پودر دارچین توی موادش

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

فلفل دلمه ای سیر

But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

پنیر پیتزا فلفل دلمه ای وهویج رنده شده وقارچ ریز ریز خورد شده و سیب زمینی و گوشت چرخ کرده برا سسش بریز عالی میشه اووففف😋منم شب میخوام بپزم

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2050

مارک ماکارونیت زر ماکارون باشه 

وقتی که گذاشتی بجوشه عین برنج آب کش کن نه بیشتر بپزه نه کمتر 

پیاز داغ ترد هم به مقدار زیاد بریز 

پیازداغ کاراملی ماکارونی رو شیرین می‌کنه ولی پیاز داغ ترد فقط طعم پیاز میده و قندش آزاد نشده برای ماکارونی بهتره 

گوشت قارچ فلفل دلمه پیاز زیاد سیر رنده شده و پودر سیر همزمان

ادویه اویشن پاپریکا فلفل زردچوبه یکم زنجبیل رنده شده

به جای اینکه پر رب کنی دو سه تا گوجه خورد کن ریز بریز دو رب رو کمتر بریز

به اب ماکارونی روغن نریز به جاش یه نصف لیمو کوچک رو بچکون

چی بگم که سکوت بهتره...

من سس رو با گوشت حبه حبه شده ، نخود فرنگی ، ذرت ، هویج ، فلفل دلمه ، پیاز و ادویه و کمی پودر سیر و گاهی سیب زمینی حبه حبه و یه مقدار کم سویا درست میکنم رب میزنم میذارم غلیظ شه

واقعا اینقدر پر محتوا میشه ک شوهرم عاااشق ماکارونی هامه

اقدام به بارداری ام،شوهرم عاشق بچه اس ولی هر چی از خدا می‌خوام ارزومو برآورده نمیکنه ناخوداگاه از دیدن اطرافیانم ک مادر شدن دلم میگیره ‌...میشه دعام کنی رفیق ؟ فقط یه صلوات برای مادرشدنم ...⁦❤️⁩
2183
عزیزم کنسرو نخود فرنگی بریزم تو مواد ماکارونی بد نمیشه؟

نه ولی من از این بسته های سبزیجات میخرم ک ذرت و نخود و هویج داره خودش خیلی خوبه 

اقدام به بارداری ام،شوهرم عاشق بچه اس ولی هر چی از خدا می‌خوام ارزومو برآورده نمیکنه ناخوداگاه از دیدن اطرافیانم ک مادر شدن دلم میگیره ‌...میشه دعام کنی رفیق ؟ فقط یه صلوات برای مادرشدنم ...⁦❤️⁩