2726
عنوان

یه لحظه لطفا

41 بازدید | 4 پست

سلام خانوما 

میخواستم نظرتونو در مورد کتاب برنامه ریزی قلم چی بپرسم تا حالا کسی داشته؟

به غیر از جدول بندی چیزی توش گفته که چجوری برنامه ریزی کنی؟

نظرتون چیه بخرم یا نه 

آخه من تو برنامه ریزی به شدت مشکل دارم 

سپاس💙

سوالی درباره فیلم و سریال داشتین بپرسین لطفا اگه سنت کمه و هنوز به بلوغ فکری نرسیدی من و ریپلای نکن چون اگه کسی بخواد قانعتون کنه به نفهمی خودتون ادامه میدین اگرم دیدی جوابتو ندادم یعنی نخواستم به یه تپه کود لگد بزنم                        اندازه یه دونه قاشق چای خوری حس ششم دارم ولی برای سرگرمیه جدی نگیرید 😬😁

به من یه دفتر برنامه ریزی دادن زیاد استفاده نکردم. 

طبس همون جدول برنامه ریزی درسی که خودشون دادن پیش رفتم و تو دفتر چیز زیادی ننوشتم

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
به من یه دفتر برنامه ریزی دادن زیاد استفاده نکردم.  طبس همون جدول برنامه ریزی درسی که خودشون د ...

از کجا گرفتید که برنامه ریزی داشت ؟

سوالی درباره فیلم و سریال داشتین بپرسین لطفا اگه سنت کمه و هنوز به بلوغ فکری نرسیدی من و ریپلای نکن چون اگه کسی بخواد قانعتون کنه به نفهمی خودتون ادامه میدین اگرم دیدی جوابتو ندادم یعنی نخواستم به یه تپه کود لگد بزنم                        اندازه یه دونه قاشق چای خوری حس ششم دارم ولی برای سرگرمیه جدی نگیرید 😬😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کتاب برنامه ریزی قلم چی که جلد آبی داره توی همین کتاب گفته چجوری برنامه ریزی کنید یا فقط جدول داره؟

2728
از کجا گرفتید که برنامه ریزی داشت ؟

من سال 97 کنکور دادم شاید تغییر کرده 

اون موقع یه دفتر داشت که برنامه ریزی ها و درس هایی که خوندی رو خودت یادداشت کنی. 

یه کتابچه هم بود که مواردی که باید برای آزمون های قلمچی میخوندیم رو نوشته بود

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود