2237
2217
عنوان

رنگ سال 1401چیه؟

356 بازدید | 17 پست

؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

هنوز نگفتن😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
هنوز نگفتن😂

برام سواله خخخ

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم، التماس میکنم نظرات منو لایک نکنین فقط اگه جواب داشت ریپلی کنین 😣😣. ممنون😊😘

بزار امسال تموم شه حالا😐

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

همون رنگی که کل فروشگاه ها به خود میگیرن😂به موقعش میاد

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    
2240
برام سواله خخخ

دسامبر يا همون دى يا اواخر اذر ميگن 

در قیامت ، عابدی را دوزخش انداختند.                                  هر چه فریادش، جوابش را نمی پرداختند.                             داد  میزد خوانده ام هفتاد سال، هرشب نماز.                      پس  چه شد اینک ثواب ِآن همه رازونیاز.                          يك  ندا آمد چرا تهمت زدی همسایه ات.                              تا شود اینگونه حالت، این جهنم خانه ات.                               گفت. من در طول عمرم گر زدم یک تهممتى.                        ظلم باشد زان بسوزم، ای خدا کن رحمتی.                      آن ندا گفتا همانکس که زدی تهمت براو.                          طفلكى  هفتاد سال، جمع کرده بودش آبرو
2050

رنگ 1400 چی بود ؟

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
2244
مرجانی خخخ

😀😀😀

چه باحال 

حالااز کجا معلوم میشه

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍