2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین ورقه ک بعد واکسن زدی رو چک کردن؟

اره

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2731
2738

دوستان من دز دوم رو که زدم گفتن پیامک میاد کد که برای کارت دیجیتال بخایم بگیریم تواون پیامک هست که ببریم کافی نت. حالا شمابگید برای شماهم پیامک اومد؟ چطور کارت دیجیتال رو گرفتید؟ 

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
همون کارته رو منم نگه داشتم ک بعد تزریق واکسن بهم دادن همونو باید نگه دارم؟

از طريق اس ام اس بهت ميدن مامان من تو گوشى يه كدى زد و اطلاعات واكسن شو وارد كرد براش تا يك ساعت اومد همونو رفت پيرينت گرفت حالا چون ميخواستن برن انتاليا براى خارج كشور هم بايد يكى ديگه ميگرفت 

من ک نزدم اطرافیانم هرکی هرچی زده کلی حالش بد شده میترسم بزنم

عزیزم شما هر واکسنی هم بزنی باز دستت درد میکنه تب و لرز میگیری دیگ این حرفا چیه

کاربری دست خودم و ابجیمه
2706