2410
2553
عنوان

این پولا حلاله؟

237 بازدید | 31 پست

یکی هست پرنده شکاری میگیره و میفروشه، به نظرتون پولش حلاله؟! 

با اون حیوون چیکار میکنن اخه

چرا باید نگه داشتن یه پرنده جذاب باشه برا بعضیا😢

نه

هر نوع اسیبی به حیوانات پول حرومه از نظر من

مخصوصا پرنده ها

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

آره 

یکی گوسفند قربونی کنه بفروشه گناهه؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
حتی گوسفند؟! 

اره حتی گوسفند

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2714
اونقدر مردم همه جور کار خلافی میکنن از کم فروشی و گرون فروشی که دیگه اینا توش گم شده اوناهم نونشون ...

اره انقد مردم گرفتارن دست به هر کاری میزنن

حالا من کنجکاوم اخه کی میره پرنده بخره

الان یعنی نظر شما اینه کار اون فرد گناهه؟ خب گوسفند فرق داره

نه گناه نیست

در کل هم بخوای تحقیق کنی میفهمی از نظر دینی مورد نداره

مثلا ماهی رو از دریا بگیری بفروشی گناهه؟

وقتی گوشتش حلاله عب نداره

پرنده رو میخورن دیگه

گنجشک انقد خوشمزس

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
نه گناه نیست در کل هم بخوای تحقیق کنی میفهمی از نظر دینی مورد نداره مثلا ماهی رو از دریا بگیری بفر ...

خب این یارو پرنده شکاری میگیره میفروشه، گوشتش که خورده نمیشه. نمیدونم کیا میخرن اخه چه لذتی داره پرنده شکاری داشتن😐

2706