2410
2553

اوتموقع پیششون تو ی خونه بودیم خواهرشوهرمم میومد کل کارا و مهمون و همه چی بامابود من بچه کوچیکم داشتم..بعدازاون دیگ خواهرشوهرم تاوقتی مادرش کارمیکنه وغذا واینا میومد چن روزمیموند ولی مریض ک میشد ومیخواس کارکنی دیگ نمیومد میگف مغازمون وله و نمیتونم واینا کل کارای خونه خودم وپایین بامن بود بچمم خیلی اذیت میکنه..بعد حالا بایددوباره مادرشوهرم ی دستشوعمل کنه بعدهردیقه مادرشوهرم میگ دسم دردمیکنه و گوش ب دکترنگرفتم کار کردم تابدترشدوخودموبدبخت کردم واینا..حالاخواهرشوهرم اومده اینجاسرماخورده..دوروزه کل کارارو مادرشوهرم میکنه..ظهررفتم پایین تاهنوزخوابه مادرشوهرمم غذا برا دخترش جدا برا نوه ش جدا برا ظهرم جدا درس کرده ظرف و لباس و خونه مرتب کردن وهمه کارکرده با صبحانه و دارو محلی برادخترش..یا میره خونه دخترش خونشومرتب کنه بعد ک برمیگرده ناز وعشوه برا منه..منم مث خر بایداینجا کارکنم..شماراهنمایی کنید ازاین ب بعد چ رفتاری کنم..بخداخسته شدم نمیتونم با بچه ۱سال وخورده ای کار دوتاخونه روانجام بدم اگ دست درد داره واسه دخترشم داشته باشه وقتی دختر ودامادش میاد نمیدونه چیکارکنه و هیچیش نیس ولی هردیقه میگن من دسم اینجوریه مگ عروس ب چ دردم میخوره و غیبت میکنن پیش بقیه و توقع دارن کل کاراشونو بکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عروس به چه درد میخوره؟ بگو من که دخترتون نیستم. به پسرتون بگید کمکتون کنه. یا به دخترتون. خدا روشکر دختر هم که دارید.

من کلا موافق کمک کردنم ولی وقتی کسی متوجه نیست که این وظیفه‌ی دختر مردم نیست، خیلی بدم میاد. ما خودمون عروس داریم. نمیذاریم حتی ظرف بشوره خونه‌مون طفلک اونم با دو تا بچه‌ی کوچیک. مگه خودمون مرده‌ایم؟

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

والا خیلی عروس خوبی هستی ک تا حالا همراهش بودی 

توام کمتر بکن مگه میاد کارای تو رو میکنه که منت میزاره 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2714

توام یه دونه از این دستبند طبی ها بخر 

بگو دکتر داده دستم درد میکنه

اگه توان مالی داری چند بار واسه کارهای کلی ت کارگر بگیر که بدونن نمیتونی

بگو تو کارهای خودم موندم😊

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بهش بگو یه ماشین ظرفشویی بخر انقدر به خودت فشار نیار.

بعدم هفته ای یکبار زنگ بزن کارگر بره خونش تمیزکاری! مدیریت کن فقط

و اینکه به اندازه برو وقتی دخترش هست پس کمکی داره دیگه شما نرو اضافه شو! وقتی تنهاست برو کافیه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

توام دیگه نکن الانم باخنده می گفتی مادرجون مگه دستدرد نمیکنه به جایی اینکه دخترات کاراتو بکنن تو کارای دخترات رو انجام می دی؟

فردا دیگه نگی دستم درد می کنه ها

بعد عمل به خواهرشوهرت بگو من بای بچه کارای دوتا خونه رو نمی تونم بکنم شما ها هم بیاین کمک مادرتون

اشتباهت اینه هی بدو بدو اویزون پایین هستی نرو

هفته ای یک بار سر پا برو و بر گرد

گفتن چرا نمیای هم بگو بچه اذیت میکنه کارام مونده

به درم که دیگران قراره چی بگن گور باباشون

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

میتونی از اونجا بلند شین

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
2706