2726

تو زندگیت هدفی جز ازدواج نداری؟

درس دانشگاه شغل کلاس های هنری زبان های مختلف مسافرت و... 

واقعا نمیدونم چرا بعضیها انقدر عجله دارن واسه ازدواج 

ازدواج هیچی جز مسئولیت نیست

وَ بِه راهِ آرِزوُها هَمه عُمر جستُ جو ها...🦋🌾🌠

یک و یک و یک دو دو دو سه و سه و سه مسابقه ی محله

و پس از اندوه هایمان همچون بهار زنده خواهیم شد گویی که انگار هرگز مزه ی تلخی را نچشیده ایم....! 🔮🍂             اون که جدا میکنه عطر نیست مغز توعه.🧠  اینا که میگی حقیقت نیست فرض توعه.   تو به چیزی که به نفعت باشه ایمان داری دو دفعه صبر اومده برگرد بری نقض توعه☻️🧡     یه زندگی از تو طلب کارم.  آیینه ها میگن افسردگی دارم.  روزای خوبی نیست درگیر و دلگیرم.   با این همه رویا از زندگی سیرم     از آدما خستم از همه ترسیدم.    تو منو کی کشتی که من نفهمیدم؟     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حرفت منو یاد عمم انداخت که میگقت کوچیکتر از من ازدواج کردن و من موندم . اینقد عجله داشت و حرص خورد که چشم بازارو کور کرد با شوهر کردنش خونه بابابزرگم مثل ملکه ها لباس میپوشید و همه چیش اماده بود الان لباسای کهنه بقیه رو میپوشه خودش و بچه هاش ‌. شوهر تن لششم تو خونه بخور و بخواب عرضه کار کردن نداره

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
سلام خوبی نینی چطوره

سلام عزيزم مرسي اوونم خوبه❤️🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706