2737
2734
عنوان

من ی مادرتنهام..دلم میخواد برم مشهد چن روز..بااین پول چجور برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 33 پست
چشم...دعاکن بشه برم

سلام عزیزم خدارحمت کنه همسرت رو...

من مشهدی هستم هتل و سوییت قیمت مناسب اینجا زیاده اگر به خودم باشه با ۲تومن هم ۳روزه میتونم بیام مشهد و برگردم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به راحتی میشه بری با شیش تومن... 

یک تومن برای کرایه خونه اونجا بزار 200 برای کرایه راه اونجا

دو تومن هم برای خونتون و پوشک و شیر خشک

بقیه هم برو اونجا خرج کن 

شبی 200 هم خونه باشه 5 شب میتونی بری

تازه خرجت کمتر میشه بیشتر نمیشه 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

برای کسی سوغات نخر.

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

خب راحت میتونی بری، فقط از قبل سوئیت بگیر، تاپیک بزن شماره مسافرخونه نزدیک حرم و پیدا کن.

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              

پول شیرخشک بچه رو اول جدا کن از پولات. بعد هم اگر اومدی برنامه ریزی کن زیاد نمونی که خرجت بیشتر بشه مثلا یک هفته بمون. بعد هم سوییت بگردی ارزون پیدا کنی. موادغذایی هم اگر تو خونه داری میتونی بیاری که زیاد خرج خوراک ندی

هرآدمی که باهاش روبه رو میشیم مشغول جنگیدن با نبردیِ که ماهیچی ازش نمیدونیم! یکم « مهربون تر » باشیم
2738

برو از وبسایت لیدوماتریپ واحد آنلاین رزرو کن. واحداش خوبه قیمتشم اوکیه. وقتی انلاین رزرو می کنی اونجا خیالت راحته دیگه لازم نیست دو ساعت دنبال هتل باشی. با 2 تومن کلا میتونی سر و تهشو هم بیاری. همونجام میتونی تو خونه ای که اجاره کردی غذا بپزی. تو هتل گاز و... اینا نیست مجبوری از بیرون بگیری هزینه هات زیاد مبشه

سویت نمیدونی شبی چقده؟

چرا از شبی ۷۰تومن هست به بالا بستگی به شرایط ش داره....

ببین برو تو دیوار مشهد بزن سوییت برات همرو باعکس میاره..چیزی که اینجا زیاده سوییت و هتله با قیمت ها و شرایط مختلف گلم

2706