2410
2553

من همسرم فوت کرده با بچه هام زندگی میکنم ..حالا شش تومن دارم...خیلی دلم میخواد برم امام رضا..یماهه خواب میبینم...تو خونم تااخرماه خوراک دارم...فقط باید ازین پول هم باز بمونه برا شیر خشک و پوشک بچه و....چطوری برنامه بریزم ک بشه همه اینا؟؟؟بلیطمم رایگانه 

ممنونم که کمک میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من سالهاست دوست دارم برم نمیشه ببین صلاح زندگیت چیه شما با بچه کوچیکو نداری اخه هسفر لازمه اینقد؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2720
2714

پول شیر خشک و پوشک تا آخر ماه رو تقریبی حساب کنید، یکم هم بذارید روش که یه وقت کم نیاد

بعد ببینید مهمون خونه یا هتل یا هر جایی که میخواید شب بمونید هزینش چقد میشه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
چشم...دعاکن بشه برم

منم میشه دعا کنی مهربون 😍امضام

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

میتونی بری که🤔

یه مسافرخونه ارزون قیمت پیداکن .پره تو مشهد.خوراک گرون رو هم باخودت از خونه ببر.مثل برنج و گوشت.اونجا خرجی نداری که.۳ روزه برو زیارت کن برگرد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706