2137
2106

من همسرم فوت کرده با بچه هام زندگی میکنم ..حالا شش تومن دارم...خیلی دلم میخواد برم امام رضا..یماهه خواب میبینم...تو خونم تااخرماه خوراک دارم...فقط باید ازین پول هم باز بمونه برا شیر خشک و پوشک بچه و....چطوری برنامه بریزم ک بشه همه اینا؟؟؟بلیطمم رایگانه 

ممنونم که کمک میکنید

عزیزم من سالهاست دوست دارم برم نمیشه ببین صلاح زندگیت چیه شما با بچه کوچیکو نداری اخه هسفر لازمه اینقد؟

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2165

برو اونجا لازم نیست چلو و پلو بخوری

غذای ساده درست کن

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃

پول شیر خشک و پوشک تا آخر ماه رو تقریبی حساب کنید، یکم هم بذارید روش که یه وقت کم نیاد

بعد ببینید مهمون خونه یا هتل یا هر جایی که میخواید شب بمونید هزینش چقد میشه

***مجال من همین باشد که پنهان عشق او ورزم***کنار و بوس و آغوشش چه گویم چون نخواهد شد***
چشم...دعاکن بشه برم

منم میشه دعا کنی مهربون 😍امضام

میشه برا خونه دار شدنمون و جور شدن جهزیع  ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙  «ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡

میتونی بری که🤔

یه مسافرخونه ارزون قیمت پیداکن .پره تو مشهد.خوراک گرون رو هم باخودت از خونه ببر.مثل برنج و گوشت.اونجا خرجی نداری که.۳ روزه برو زیارت کن برگرد.

درخواست دوستی ممنوع🛇حرف خصوصی ندارم باکسی😐باتچکر
2183
چشم...دعاکن بشه برم

سلام عزیزم خدارحمت کنه همسرت رو...

من مشهدی هستم هتل و سوییت قیمت مناسب اینجا زیاده اگر به خودم باشه با ۲تومن هم ۳روزه میتونم بیام مشهد و برگردم🤣

به راحتی میشه بری با شیش تومن... 

یک تومن برای کرایه خونه اونجا بزار 200 برای کرایه راه اونجا

دو تومن هم برای خونتون و پوشک و شیر خشک

بقیه هم برو اونجا خرج کن 

شبی 200 هم خونه باشه 5 شب میتونی بری

تازه خرجت کمتر میشه بیشتر نمیشه 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...