2737
2734
این حفره رو میبینی سیاهه اون یکی قل هست  الان دخترم سه سال و نه ماهشه 😍😍 شکر خدا  فکر ...

خدا برات حفظش کنه، ممنونم از وقتی که گذاشتی ❣️❣️❣️❣️

God help me to be strong enough not to lie to myself 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه لک دارم نه خونریزی فقط زیر شکمم درد میگیره بعضی اوقات مثل حالت پریوده احساس میکنم یه چیزی داره می ...

عزیزم حالت خوب شد من دوروز پیش رفتم سونو انتی همه چی اوکی بود ولی پس فردای انتی دوروز زیر دلم درد میکنه سمت و چپ ول نمیکنه ازچی بود بر شما

2728
سلام عزیزم چیشد زایمان کردی؟من دوقلو باردارم ماه دومم دردهای عین شما دارم

منن تازه تو پنج ماهم، دردها طبیعیه، خداروشکر فسقلم خوبه

عزیزم حالت خوب شد من دوروز پیش رفتم سونو انتی همه چی اوکی بود ولی پس فردای انتی دوروز زیر دلم درد می ...

انگار درد طبیعیه، اگر خیییییییییییلی درد داری جوری که قابل تحمل نیست برو دکتر من الان تو پنج ماهم خداروشکر همه چیش خوبه

برای من امپول داد دکترم ،امپول پروژسترون .درد میگرفت زیر شکمم و یک جوری انگار نفست بند بیاد یا نفس ک ...

منن در حد درد معمولی بود که دکترم هم چیزی نداد، خوب شدم الان انقباضات ریز ماه پنجم رو دارم که اونم طبیعیه

2738
منن در حد درد معمولی بود که دکترم هم چیزی نداد، خوب شدم الان انقباضات ریز ماه پنجم رو دارم که اونم ط ...

ببخشید عزیزم 

شما هم اینطور بودی که روزایی که درد زیرشکم یا پهلو بیشتر میشد علائمی مثل  حالت تهوع و دل بهم خوردگیت هم بیشتر میشد ؟؟ 

من تو هفته نهم هستم ؛ احساس میکنم روزایی که دردهای شبه پریودی دارم اون‌روزا تهوع و وضع مزاجیم بهم تره 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید عزیزم  شما هم اینطور بودی که روزایی که درد زیرشکم یا پهلو بیشتر میشد علائمی مثل  ح ...

من جز سه ماه اول تهوع نداشتم، گاهی درد زیر شکم و کنار واژن داشتم، ملا غیر از درد همراه با خونریزی یا خونریزی یهویی همه حالتها تو بارداری طبیعیه