2726

از علائم بارداریه طبیعیه 

من دو قلو باردار بودم هم سمت چپ هم سمت راست درد وحشتناک داشتم سه روز به پریودم مونده بود فقط بی بی چکم مثبت بود تا زانوهام از درد داشتم میمردم زنگ زدم دکترم گفت همین الان بیا شاید کیست داشتی پاره شده 

ازم آز گرفت تو مطبش بتا هم بالا بود گفت درد ماه و لانه گزینیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درد اگه خیلی شدید باشه و انقباض ها طولانی باشه و همراه با خونریزی و لکه بینی باشه باید بری دکتری گلم

نه لک دارم نه خونریزی فقط زیر شکمم درد میگیره بعضی اوقات مثل حالت پریوده احساس میکنم یه چیزی داره میاد ولی هیچی نیست

God help me to be strong enough not to lie to myself 
از علائم بارداریه طبیعیه  من دو قلو باردار بودم هم سمت چپ هم سمت راست درد وحشتناک داشتم سه روز ...

ان شاءالله واسه منم دو قلو باشه، دردش رو به جون میخرم

خون و لکه دیدی حتما برو دکتر  من از هفته ی ۶ داشتم استراحت مطلق بودم هغته ی ۹ یکی از قل ها سقط ...

الهی عزیزم، خدا اون یکی رو برات نگه داره، دکترم گفت طبیعیه، نمی‌دونم شاید هم استرس دارم اینجوری شدم

الهی عزیزم، خدا اون یکی رو برات نگه داره، دکترم گفت طبیعیه، نمی‌دونم شاید هم استرس دارم اینجوری شدم

استرس داری گلم 

و بدترین چیزی که داری همینه 

قسمت خدا هر چیزی باشه همون میشه 

من یه جوری وابسته شده بودم داشتم خودم و از غصه میکشتم گفتن فردا برو یونوی بقایا 

با چشم گریون رفتم قلب دخترم مثل ساعت میزد 

رحم وضعیتش عالی 

دهانه ی رحم بسته شده 

اونی که باید بمونه خدا تو هر شرایطی نگهش میداره

این حفره رو میبینی سیاهه اون یکی قل هست 

الان دخترم سه سال و نه ماهشه 😍😍

شکر خدا 

فکر کن با اون چنگک ها منو معاینه کردن من هنوز حامله بودم 

جفت تو خونه افتاده بود بچه تو معاینه اومد بیرون 

من داشتم میمردم از گریه 

ولی خدا معجزه اش و نشونم داد 

2706