2726

دیروز خاکسپاری جاریم بود 

آبرومونو بردن خواهرشوهرم و جاریم انگار کورس گذاشته بودن هرکی بیشتر و بلندتر گریه کنه 

بعد شب خواهرشوهرم به شوهرم زنگ زد که عاره مهتاب(جاریم) 

اصلا گریه نکرد و انگار از خداش بود فاطمه بمیره وکلی ازش بد گفت 

نمیخوام ازش طرف داری کنم چون میدن مهتاب جنسش خرابه ولی خب مگه هرکی گریش نیاد ناراحت نیست 

امروز بازم رفته بودیم سرقبر من گریه نکردم خیلی هم ناراحت بودم بغض داشتم حالمم واقعا بد بود بعد فامیل شوهرم هی به من نگاه میکردن ببینن گریه میکنم یا نه بعد پچ پچ میکردن 

حتی سر مزار هم از خاله زنک بازی هاشون دست برنمیدارن 

امروز بازم خواهرشوهرم زنگ زده که چرا پروفایل غمگین نزاشتی میگم من کلا عکس نمیزارم به پروف این دلیل این نمیشه که ناراحت نیستم

خواهشا بی فرهنگ نباشیم 

خدایاشکرت ❤

من مه ناراحتم خییییلی میخندم خییییلی عصبی میخندم غیر عادی قهقهه میزنم قشنگ دردمو به خنده میارم تا بتونم تحمل کنم خنجرارو بپوشونم

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هوف

احمقن

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

تو که میگی خواهرشوهر و جاریم یکی از یکی بیشتر گریه میکرد بس چطور زنگ زده به شوهرت که مهتاب گریه نمیکرد؟ 

من که نفهمیدم چی شد

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 

چقدر بی فرهنگ هستن خدایی

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
صحیح.اما اوناهم خب شاید دلشون پر بوده از مرگش و ناراحت بودن که انقدر گریه کردن 

درسته همه ناراحت بودیم روز خاکسپاری منم کلی گریه کردم 

ولی اینا که بلند بلند این گریه میکنه اون بلند تر ازاون دوباره اون بلند تر از این همه آدم های اونجا به اینا نگاه میکردن از آخر دایی شوهرم خواهرشوهرمو برد تا تموم شد 

خدایاشکرت ❤

من یرعمو داشتم عاشقش بودم وقتی فوت کرد خیییییلی گریه کردم نگو شب قبلش عموم منو برای پسرش خاستگاری کرده خودم نمیدونم ولی همه فامیل خبر داره پشت سرم گفته بودن فلانی ب خاطر پسرعموش زار میزد 

با همشون قطع رابطه کردیم

لِذَت بَخشْ تَرین اِنتِخاب زِندِگیمْ توُییٖ…♡
2706