2137
2106
عنوان

یعنی هرکی بیشتر گریه میکنه بیشتر ناراحته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 32 پست
بعد تو گریه میکردی؟ 

من روز خاکسپاری واقعا گریه میکردم 

خیلی ناراحتم براش 

ولی امروز که رفتیم سر مزار گریه نکردم خودمو نگه داشتم که بگم 

اگه من گریه نمیکنم دلیل براین نیست که ناراحت نیستم 

اگر کسی هست که واقعا حس شیشمی میشه بهم بگه جنسیت بچه اولم چیه و صاحب چند تا بچه میشم خیلی براش دعا میکنم و یه دنیا سپاسگزارم ازش❤❤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

ای خدا خیلی جوون بوده خدا بهتون صبر بده

خیلی 

بچش کوچیک بود کلی آرزو داشت 

حقش نبود بمیره

اگر کسی هست که واقعا حس شیشمی میشه بهم بگه جنسیت بچه اولم چیه و صاحب چند تا بچه میشم خیلی براش دعا میکنم و یه دنیا سپاسگزارم ازش❤❤
2166

من وقتی ناراحت میشم گریم نمیگیره

یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗            
2165

چرا فوت شد؟ برادرشوهرت حالش چطوره الان. بچشون پیش کیه. اخی چقدررر بد

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟   و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چرا فوت شد؟ برادرشوهرت حالش چطوره الان. بچشون پیش کیه. اخی چقدررر بد

مریض بود

خیلی حالش بده یعنی میبینمش دلم خون میشه 

بچشون پیش شوهرش همش تو ماشینه خیلی مظلومه 

مریض بود بنده خدا؟  دیگه همه یک روز باید به یک بهانه بریم😞

بله