2194
2106

دیروز خاکسپاری جاریم بود 

آبرومونو بردن خواهرشوهرم و جاریم انگار کورس گذاشته بودن هرکی بیشتر و بلندتر گریه کنه 

بعد شب خواهرشوهرم به شوهرم زنگ زد که عاره مهتاب(جاریم) 

اصلا گریه نکرد و انگار از خداش بود فاطمه بمیره وکلی ازش بد گفت 

نمیخوام ازش طرف داری کنم چون میدن مهتاب جنسش خرابه ولی خب مگه هرکی گریش نیاد ناراحت نیست 

امروز بازم رفته بودیم سرقبر من گریه نکردم خیلی هم ناراحت بودم بغض داشتم حالمم واقعا بد بود بعد فامیل شوهرم هی به من نگاه میکردن ببینن گریه میکنم یا نه بعد پچ پچ میکردن 

حتی سر مزار هم از خاله زنک بازی هاشون دست برنمیدارن 

امروز بازم خواهرشوهرم زنگ زده که چرا پروفایل غمگین نزاشتی میگم من کلا عکس نمیزارم به پروف این دلیل این نمیشه که ناراحت نیستم

خواهشا بی فرهنگ نباشیم 

اگر کسی هست که واقعا حس شیشمی میشه بهم بگه جنسیت بچه اولم چیه و صاحب چند تا بچه میشم خیلی براش دعا میکنم و یه دنیا سپاسگزارم ازش❤❤

من مه ناراحتم خییییلی میخندم خییییلی عصبی میخندم غیر عادی قهقهه میزنم قشنگ دردمو به خنده میارم تا بتونم تحمل کنم خنجرارو بپوشونم

https://harfeto.timefriend.net/user/16368276883938.             ناشناس👆🏻

صحیح.اما اوناهم خب شاید دلشون پر بوده از مرگش و ناراحت بودن که انقدر گریه کردن 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
اخه چ ربطی ب پروف داره منم بعضی وقتا ناراحتم ولی گریم نمیاد

والاه

اگر کسی هست که واقعا حس شیشمی میشه بهم بگه جنسیت بچه اولم چیه و صاحب چند تا بچه میشم خیلی براش دعا میکنم و یه دنیا سپاسگزارم ازش❤❤
2165
صحیح.اما اوناهم خب شاید دلشون پر بوده از مرگش و ناراحت بودن که انقدر گریه کردن 

درسته همه ناراحت بودیم روز خاکسپاری منم کلی گریه کردم 

ولی اینا که بلند بلند این گریه میکنه اون بلند تر ازاون دوباره اون بلند تر از این همه آدم های اونجا به اینا نگاه میکردن از آخر دایی شوهرم خواهرشوهرمو برد تا تموم شد 

من یرعمو داشتم عاشقش بودم وقتی فوت کرد خیییییلی گریه کردم نگو شب قبلش عموم منو برای پسرش خاستگاری کرده خودم نمیدونم ولی همه فامیل خبر داره پشت سرم گفته بودن فلانی ب خاطر پسرعموش زار میزد 

با همشون قطع رابطه کردیم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه🥰
2183
تو که میگی خواهرشوهر و جاریم یکی از یکی بیشتر گریه میکرد بس چطور زنگ زده به شوهرت که مهتاب گریه نمیک ...

آره دقیقا 

منم به شوهرم گفتم مهتابم گریه میکرد 

شوهرم میگه ازاون طرفداری نکن تو اونو نمیشناسی گریه هاش الکیه

این خزبازیا چیه پروف دپ بزاری حتما بعدشم یه اهنگ غمگین زیرشم کلی متن که دلم برات یه ذره شده بعضیا میریزن تو خودشون میتونن کنترل کنن ولی بعضیا نه البته خیلیا هم بخاطر اینکه بگن اره چقد ما ناراحتیم و خودنمایی چنان عر میزنن جنازه از خاک پا میشه میگه خفه شو