2733
2734

منو جاریم با اختلاف دوماه باردار بودیم ..شوهر من اون موقع ک باردار بودم شکست بدی خورد تو کارش و تمام سرمایش رفت و پوچ شدیم ولی خداروشکر محتاج کسی نبودیم..من کلا تو بارداریم هوسی نبودم خیلی بدویار بودم و چیزی نمیخوردم و اینا فک میکردن ک نداریم ک بخوریم 

هربار ک منو میدیدن همش از خوراکی حرف میزدن .مثلا برادرشوهرم میگفت زهره دیشب ساعت ۲ هوس گوجه سبز کرده رفتم انقد گشتم تا پیداکردم براش ..همش میگفت تحت نظر بهترین دکتره روزی ۱۴تا بادوم میخوره مدام ۴مغز میخوره فلان میخوره بهمان میخوره ..

اولا من ک هوسی نبودم ولی خب اصلا خوب نیس ک جلو زن باردار اینجوری حرف بزنی 

مثلا میرفتیم خونشون مثه نخورده ها یه ظرف میوه میاورد میزاشت جلو من میگفت بخور بچت جون بگیره میدونم اخرش یه بچه نارس میاری ..با اینکه شوهرم هیچی برام کم نزاشت نمیدونم چرا هینجوری برخورد میکردن 

هروقت میرفتیم خونه مادرشوهرم همش میگفتن نیلو اخرش یه بچه نارس و ضعیف میاره از بس هیچی نمیخوره 

خلاصه از این حرفا زدن تا اینکه من خرداد زایمان کردم بچم ۴۱۰۰ بود نتونستن طبیعی بیارن گفتن باید سزارین بشه بچه درشته قدشم بلندتر از بقیه نوزاداس 

من مرخص شدم اومدن عیادتم باز دست برنداشتن گفتن عه حالا ک تو بچت ۴کیلوه لابد برا ما ۶کیلوه ..میگفتن بچت خیلی ریزه چقد بهت گفتیم ب خودت برس 

مرداد خانم زایمان کرد بچش ۲۵۰۰ بود ۱۰روزم تو دستگاه نگهش داشتن ..ولی من یه کلام حرف نزدم اصلا دلم نمیاد بخام برا بچه کسی نظر بدم 

ولی مادرشوهرم حسابی از خجالتشون درومد گفتش شما این همه نیلو زو مسخره کردین بچتون ک نصف اونم نیس 

حالا بچه رو شیرخشکی کردن ک چاق بشه ..دیشب خونه مادرشوهرم بودیم پسرمو داشتم شیر میدادم برادرشوهرم میگه دلتون نمیاد یه شیرخشک برا بچه بخرین اخه اون تا کی میخاد با شیرمادر رشد کنه و چاق بشه ..گفتم داداش بچم وزنش بالاس بهداشت گفته شیر خودتم کمتر بهش بده ک طبق نمودار نرمال باشه .گفت مگه شیرخشکم میدی گفتم ن ..

فقط بلدن با حرفاشون دل ادمو بشکنن چون شیرخشک میخره فک میکنن اونا بیشتر از ما بفکر بچشونن

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر ندیده

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2728

اه فقط کات کنید. حوصله داری با ی بچه دهن ب دهن بشی باهاشون؟ 

ولشون کن بذار ب درد خودبرتربینی شون هلاک شن.

خودت و بچه ات و عشقه گلم

انسان خوبی باش.. ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن

هرچی میگن از روی حسادته چقد تابلو، معلومه دارن حرص میخورن

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
2738

خدایا چرا بعضیا فک میکنن انقد صاحب نظرن؟ اصلا نمیتونم درک کنم خو دو دیقه دهنتو ببند شاید خوشت اومد  

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
چه سطح پایین ببخیال کمتر رفت و آمد کن

هر هفته مجبورم خونه مادرشوهر ببینمشون .مشکلی با اونا ندارم دعوت میکنن زشته نرم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

اسی بلدی به جاریت و بردار شوهرت بگی

انقد غلط اضافه نکنید

انقد زررررررر نزنید

یا بگی 

دیگه کمتر گ........نخورید😒😒😒😒😒😒🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️

مدام جلوشون ک میرسی اسفند دود کن برای بچت 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
2706