2726

۶سال با ابجیم دوست بودن ابجیم ۴سال ازم بزرگتره خواهرم ازدواج کرد رفت چون پسره با خانوادش سر ابجیم دعوا کرد خانوادش ب خانوادم گفتن ک ب دخترت بگو دست از سرش برداره خواهرمم ی مدت افسرده بود خیلی محمدو دوست داشت محمدم خیلیی دوسش داشت ابجیم دوماه بعد اون قضیه ازدواج کرد محمد خون ب پا کرد تو کوچه فقط شانس اوردیم چن تا پسرای همسایه دورش کردن ک ابروریزی نکنه و خانواده شوهر خواهرم نفهمن بعد این پسره زندگیشو ول کرد برا مدت زیادی رفت جنوب ما قسمت شمال شرق کشوریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خو

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2728

تا اون برگشت منم ازدواج کرده بودم ۶ سالی میشد رفته بود وقتی اومد ماشین مدل بالایی داشت و تا منو دم در دید احوالپرسی کرد و گفت ادم شدی برا خودت😐😐😐اینم بگم ما با همسایه ها عین فامیلیم چون از کوچیکی باهم بزرگ شدیم همیشه باهم بازی کردیم

نه ب افسردگي خواهرت نه به ازدواجش😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سلام همسایه

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

ینی میگی باز فیلش یاد هندوستان میکنه؟

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

خواهرت حداقل ۶ماه صبر میکرد ،ماشالا بهش جدی میگم خوب روحیه ایی داشته تونسته ازدواج کنه

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
نه ب افسردگي خواهرت نه به ازدواجش😅

سیلام 😍

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706