2194
2106
عنوان

بیایید خونمو ببینید +عکس

4530 بازدید | 130 پست

سلام خانمای گل 

من همون خانمی هستم که گفتم برا جاریم جهاز خریدن برا من نه (جهاز با دوماد) 

من میخام چند وقت دیگه خونمو بعضی وسایلاشو نو کنم لطفا لطفا ازتون نظر میخام چه چیزا بخرم چطوری زیبا کنم خونمو که شیک و پر  دیده بشه 

وسایلای که قراره بخرم +دوتا فرش + اجاق گاز +بخاری + میز آرایش هستش دگه چی چیزایی مد نظر شماست که خونم زیباتر  دیده بشه (البته نمیتونم مبل بخرم ) 

صالن یه دوازده متری با یه نه متری میخوره اتاق خوابم ۶ متره آشپزخونمم ۵ متر لطفا نظر بدید چجوری آشپزخونه و صالن و اتاق خواب زیبا کنم مرسی 😘😘😍 

بزار

❤خدایا مواظب پسرم باش🍒مادرشوهر کیست . بعد از به پا نمودن  جنگ می‌گوید ولا من چیزی نگفتم  @ خانم دکتر  طلا  هستم فوق تخصص  در  انواع تاپیک  های خواهر شوهر  مادر شوهر  و جاری هستم  خودمو صدا بزنید حلش میکنم  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

میز ‌‌‌‌‌‌‌‌ارایش نخر ببزار با سرویس خواب بخر ست باشن 

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺
2166

سالن عزیزم 

بزار 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

اسی با یه أستند گل و چندتا گلدون زیبا هم خونت خیلی زنگ و انرژی میگیره 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁
2050
2183
2191