2137
2106

خوش اومدی جانااا

پاییزنبشِ قبرِ خاطره هاست....🖤                                          زیراسمون آبی یاآسمون کبود..فرقی نمیکنه،زندگی بکام ما نبود،    آهای دنیااا،ببین خستم،بگوبرگرد..پشیمونم...،دلم تنگه،نمیفهمه...،خواستم دنیارو بسازم،دیدم ینفری‌نمیشه،..الکی مثلادیگه دلتنگت‌نیستم....،     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐              دوستای‌عزیزم‌..یمدت‌نیستم‌‌..اگه‌جایی‌تگ‌کردین‌یاپیامی‌دادینوجواب‌ندادم‌عذرمیخوام..روزو روزگارتون‌خوش‌وبه‌کام‌..

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

به نی نی سایت سرزمین عجایب خوش اومدی😍😍

من مت هستم😎😎امروز1400/8/3 شناسایی شدم اونم توسط پت جونم😍😍😂😂😂من و پت جونم دوتا منگلیم اسممونم پت و مت🤪🤪خیلی دوست دارم پتی جون😍😍😍😂😂😂😂😂 قول میدم به هر چی که خواستم میرسم     خدا جونم چی میشه یه ۸ سانت به قد من اضاف کنی🥺🥺🥺🥺🥺خواهش میکنم خدا جونم فقط ۸ سانت 

به سرزمین عجایب خوش آمدی  

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃
2050

[QUOTE=212741484]به نی نی سایت بیوتی خوش امدید❤🤗 لطفا برای اپلاسیون پشم های خود به تایپک ها مراجعه فرمایید😉[/QU

مرسی حتما 😂

ولی فک کنم بجای پشما خودم اول میریزم

2183