2737
2734
نازنین خانوم بچت به دنیا اومد؟ اسمش رو چی گذاشتی؟؟

سلام اره عزيزم دنيا اومد❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار مادرشوهرشکموم داشت توظرف با دست شاه توت می کشید تومیوه خوری یه مشت با همون دست همون موقع کرد دهنش دله ی بی فرهنگ😷

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2731
به سلامتی قدم نو مبارک دختره؟؟

سلامت باشي

نه پسره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

شمام گوشتا و مرغای ناهارشو بجای قاشق چنگال با دندون نصف کن باقیشو بنداز تو ظرف خورشت بگو فکر کردم رسم دارین 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
خدا حفظش کنه گل پسرتو

زنده باشي گلم🌹

2706