2137
2106
عزیزم واست صلوات فرستادم😘

منون عزیزم.  انرژی گرفتم 😄

الهی به همه آرزوهات برسی مهربون

وقتی با شوهرم قهرمیکنم برام آبآلبالو 🍒میخره خیلی سریع آشتی میکنم 😢در همین حد صاف و ساده ام 🤗برام دعا کنید حال دلم خوب نیست افسردگی دارم برا شوهرمم دعا کنیدشغل مناسبی براش فراهم بشه 🌸❤️برام دعا کردین بهم بگین خوشحال بشم 😍منم براتون دعا میکنم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

فامیل شما ک خوبه

مامانم تعریف میکرد رفته بودن خونه فامیلای بابام مهمونی بعد موقع غذا کشیدن از تو خورشت یه سوسک گنده دراوردن و خیلیم عادی غذارو کشیدن و خوردن انگار نه انگار ک اتفاقی افتاده

مامانم ک نخورده ولی به من و بابام حرفی نزده ماهم خوردیم رفته بعد ک اومدیم خونه گفته بهمون🥴💔

"بندِ دلِ من به لبخند‌های تو بند است،برای دوست داشتنت اما لبخندهایت را نه دلت را لازم دارم...🧿💍"                                 جهانِ من از بودنِ تو رنگیه جانِ من♥️B♥️                             خـدایـا شـُکـرتـ 🍃🌸

یعنی هر طور حساب میکنم نمیتونم هضم کنم کارشو 

اینایی که قاشق دهنی رو میزنن توی خورشت رو هم نمیتونم درک کنم 

یعنی مثلاً با خودشون فکر میکنن چون خورش جوش میخوره هر چیزی که توش باشه تمیز میشه ؟ مثلا اگه توی غذا فین کنن هم چون جوش میخوره مشکلی نیست ؟ 

من جات باشم الان با بیسکوییت و شکلات و میوه و هر چی که روی میز هست خودمو سیر میکنم

2166
نازنین خانوم بچت به دنیا اومد؟ اسمش رو چی گذاشتی؟؟

سلام اره عزيزم دنيا اومد❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

یه بار مادرشوهرشکموم داشت توظرف با دست شاه توت می کشید تومیوه خوری یه مشت با همون دست همون موقع کرد دهنش دله ی بی فرهنگ😷

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد
دعاکردم بران

خیلی ممنون🌸

خیر ببینی عزیزم

وقتی با شوهرم قهرمیکنم برام آبآلبالو 🍒میخره خیلی سریع آشتی میکنم 😢در همین حد صاف و ساده ام 🤗برام دعا کنید حال دلم خوب نیست افسردگی دارم برا شوهرمم دعا کنیدشغل مناسبی براش فراهم بشه 🌸❤️برام دعا کردین بهم بگین خوشحال بشم 😍منم براتون دعا میکنم
2165
به سلامتی قدم نو مبارک دختره؟؟

سلامت باشي

نه پسره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شمام گوشتا و مرغای ناهارشو بجای قاشق چنگال با دندون نصف کن باقیشو بنداز تو ظرف خورشت بگو فکر کردم رسم دارین 

لطفا برام دعا کنین 🙏🏻 میشه این ذکر رو برای اینکه خدا گناهانم رو ببخشه بخونین؟ استغفرالله الذی لا اله الا هو الحی القیوم
2183

حالا دهنش نجس نبوده که ...

کارش اشتباهه ولی این همه ایش ایش هم معنا نداره .

اگر خیلی بهداشتی بودید و اهل رعایت ،کرونا زودتر از اینا تموم‌ شده بود پس اینقدر فیلم بازی نکنید

برای درک آدما باید به خودت زحمت بدی و به پوسته سختشون نفوذ کنی .
خدا حفظش کنه گل پسرتو

زنده باشي گلم🌹