2137
2106

غش و ضعف كن برو خونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

چرا تو روش نگفتی این کارت چندشه؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

بگو زن حسابي چنگال برای همین وقتا هست 

خورشت و نریز 

برنج و خالی بخور 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

از قصد کرده ک دیگه نهار نری خونش😑😂

برای چیزی که ۵ سال دیگه ارزش نداره بیشتر از ۵ دقیقه غصه نخور..🌸•-•      تا اینجا خدا بوده از اینجا ب بعدشم خدا هست😍❤                                              لطفا برای عاقبت بخیری و سلامتیم یه صلوات بفرستین ❤❤
2050

من بودم بهش میگفتم اینکار نکن.   یه چنگال میدادی دستش

وقتی با شوهرم قهرمیکنم برام آبآلبالو 🍒میخره خیلی سریع آشتی میکنم 😢در همین حد صاف و ساده ام 🤗برام دعا کنید حال دلم خوب نیست افسردگی دارم برا شوهرمم دعا کنیدشغل مناسبی براش فراهم بشه 🌸❤️برام دعا کردین بهم بگین خوشحال بشم 😍منم براتون دعا میکنم
2183

وا😶بعد از پدیده شکستن هل با دندون حالا لیمو عمانی دیگه واقعا جدید بود

کتاب غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما و کشورهای جهان سومی از پیشرفت وامانده را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هُرهُری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند..و در جای دیگر: «آدم غرب‌زده هُرهُری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری  است...(این کتاب جذاب رو معرفی میکنم بخونید بهتر از بیکار بودن و دنیاجهانبخت بودنه😉هر چند به شدت معتقدم ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است ولی شااااااید اثری گذاشت)در حقارت دشمن ما همین بس که از قلم ما هم میترسند✌😉 حاج قاسم میگفت:(امیدوارم خداوند از عمر من و از عمر ما،به نیابت از شما میگم،بردارد و بر عمر رهبر عزیزمون،این حکیم فرزانه بیفزاید ان شاءالله❤   جمله"هر کس میتواند هر عقیده ای داشته باشد"در ظاهر زیباست،اما در باطن تنبلانه ترین سخن ممکن است،باطن جمله این است که هر کس میتواند حتی در جهل خود باقی بماند وهیچ تلاشی برای یافتن مسیر حق پیدا نکند،،مگر قبول نداریم که مسیر حق فقط یکی است؟✅