2737
2734
عنوان

خانوما کی تعبیر خواب خوب بلده؟

46 بازدید | 3 پست

سلام عشقا

خوبین؟ 

کسی میتونه این خواب من رو تعبیر کنه؟

دیشب من توی خوابم میدیدم که تو یه محله خیلی شلوغ و پر هیاهو پسر عمم(که سابق نامزد من بود) رو دیدم
در ابتدا ایشون من رو تحویل نگرفت و من حتی عصبانی شدم و با خودم گفتم به جهنم که تحویل نمیگیره اما یه کم بعدش دوباره در کنارم دیدمش و با هم بادکنک صورتی میخریدیم.و من تو خواب همش حس میکردم که از همسرم طلاق گرفتم و میخوام با پسر عمم ازدواج کنم
(متاهل هستم)
از خواب بلند شدم صبح که همسرم رو راهی محل کار کنم.دوباره خوابیدم و ایندفعه خواب دیدم که یه نوزاد پسر خیلی کوچک در حد چند روز متولد شده رو آوردم که بزرگ کنم و از سینه خودم بهش شیر میدادم و میدیدم که چقدر زیاد شیر داشتم چون کاملا سفیدی شیر رو میدیدم که پخش میشد.بعد از شیر ددن به نوزاد اون رو بلند کردم که نوزاد استفراغ کرد و من خواستم ببرم حموم.باز مجدد همین پسر عمم رو دیدم که بهش میگفتم این بچه مال جفتمونه دوست داری بیا حموم ببینش
و اون هم داخل حموم با من بود

خواب اولم ساعت ۱۲ شب تا ۷ صبح بود

خواب دومم ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ صبح

بارداری و دختر میاری هم شیر تو سینه  هم رنگ صورتی  هم پسر تو خواب نشانه دختر دار شدنه&n ...

ممنونم گلم

البته باردار نیستم الان

و اینکه پس نقش پسر عمم ک نامزدم بوده جی بود این وسط؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731