2733
2734

من الان ب اونجا رسیدم دوماهه هیچی برام مهم نیست هر چی بهم میگن میگم... لقش و اصلا ام بهش فکر نمیکنم میدونین دلیلش چیه ک یهویی اینجوری میشی؟؟؟

آره چند وقته

قبلا خودم رو به آب وآتیش میزدم حتی بعضی وقتا گریه 

الان دیگه نه 

قشنگی آدما تو دلشونه نه صورتشون...                                                                    guitarist🎸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم اینجوری بشم

میشی مطمین باش من انقد حالم بد بود قرص اعصاب مجبور بودم بخورم اونم شیش ماه ولی یک ماه بیشتر نخوردم گذاشتم کنار الان دو ماهه نمیخورم

2728
چرا یهووی ادم اینجوری میشه دیگ هیچی براش مهم نیس؟؟

منم خودم ، خودم رو عوض کردم 

چون هر چی میگفتم هیچ کس گوش نمیداد اصلا براشون مهم نبود 

خیلی دوست دارم خود جدیدم رو 

قشنگی آدما تو دلشونه نه صورتشون...                                                                    guitarist🎸
2738
چون سنگ میشی منم همین حسو دارم چون قلبت سنگ میشه

اهوم دقیقا هیچکسو نمیتونم دوست داشته باشم دورمم دارم خلوت میکنم خیلی حس خوبیه حتی بعضی وقتا بهم زنگ میزنن جوابشونو نمیدم

وقتی به هردری میزنی فایده نداره وقتی تلاش میکنی به نتیجه ی خوبی برسی برعکس موانع راهت بیشتر میشه و پسرفت میکنی یا با چنگ و دندون یه چیز را باید به دست بیاری میگی بیخیال هر چه بادا باد

منم خودم ، خودم رو عوض کردم  چون هر چی میگفتم هیچ کس گوش نمیداد اصلا براشون مهم نبود  خی ...

منم خیلی تنهایی بهم خوش میگذره همش میرم جلو ایینه میگم حیف اشکای تو نبود ببین چقد قوی شدی

میشی مطمین باش من انقد حالم بد بود قرص اعصاب مجبور بودم بخورم اونم شیش ماه ولی یک ماه بیشتر نخوردم گ ...

منم قرص لازمم ولی نمیخورم دکتر واسم نوشت یکی دو هفته استفاده کردم و بقیشو ریختم دور ولی استرس و اضطراب ولم نمیکنه 

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
اهوم دقیقا هیچکسو نمیتونم دوست داشته باشم دورمم دارم خلوت میکنم خیلی حس خوبیه حتی بعضی وقتا بهم زنگ ...

منم حسم مثل شماست ولی بعضی وقتا دیونه میشم ولی کاش تا ابد باشه اینجوری رهایی ا ز همه چیز

وقتی به هردری میزنی فایده نداره وقتی تلاش میکنی به نتیجه ی خوبی برسی برعکس موانع راهت بیشتر میشه و پ ...

اره دقیقا دیگ هیچی برام مهم نیس  چهار ماه گریه کردم بیس چاری التماس کردم زجر کشیدم قرص خوردم نشد ولی الان منم ک ول کردم همه چیو دیگ هیچیو جز خودم نمیخام گور بابای همه کسایی ک اذیتم کردن

2706