2137
2106

اومده میگه کشمش بده عدسی درست کنم !

همش میاد میگه پیاز بده نون بده ماست بده کفگیر بده، برام دسمال بدوز.  شارژ بگیر برام . دوماه بعدش پول شارژو میاره

ی بار از شهرستان ی گونی ده کیلویی کشک اورده بود اورد گذاشت بالکن ما ک مادرشوهرش نفهمه. همش بوش میخورد بهمون دلمون میخواست :/

امروز اومد‌گفت کشمش بده مامانم گفت باشه الان میارم. من بلند گفتم اره دیگه اینجا مغازس ... :/ امیدوارم دیگ روشو کم کنه!  مامانم تو ظرف کشمش برد میگه همرو نگرفت یکم برداشت گفت کم میخاستم

😂😂😂بانمك گفتي دوست داشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

خانم ها سیم کارت ایراسنل رو تبدیلش کردم به دائمی ، حالا نمیدونم‌چجوری باید باهاش نت بگیرم !!! کسی میتونه راهنماییم کنه؟؟؟؟

اگه لطف کنیدو منو و ارزوهامو یه صلوات مهمون کنید ممنون میشم دوستای دوست داشتنی ! خدایا ، خدای خوب و مهربونم بخاطر این همه نعمتی که همیشه دراختیارم بوده و قدرشو ندونستم الان یباره میگم شکرت ! پیشاپیش ممنونم که منو به همه خواسته هام میرسونی و ارزوهام و بزودی خاطره  میکنی واسم ! 

زشته منم دوس ندارم این رفتار رو حس میکنم عزت نفسم میره زیر سوال 

عضو گروه رز زرد وزن هدف 58.                                 دوشنبه این هفته 63.85                                     وزن دوشنبه هفته آینده......؟؟                              چیز دیگه نمونده اینه 💪🏻💪🏻😍😁

ما قبلاً ی همچنین همسایه های داشتیم خیلی پرروئن

یاد گرفتم به خودم احترام بذارم تا همواره مورد احترام و عنایت قرار بگیرم بهترین لباس و بهترین ادکلن مختص مصرف روزانه منه...بهترین ظرف ها و بهترین خوراکی ها برای خودمه مهمان جای خود....موهام هر روز شونه شده و با کوچکترین مریضی به خودم میرسم این تن منه با ارزش ترین دارایی که دارم و همیشه عاشق خودم میمونم تا عاشقم باشن♥️یاد بگیریم خود را دوست داشته باشیم 
2050

منم اخلاقم اینه که اگررررررررررر(شاید یکی دوبار در سال اتفاق بیفته)

اگر چیزی کم داشتم میرم از بیرون و مغازه میگیرم

همسایه هامو اصن نمیشناسم

اما تو تغییر نکن! تو باش و نشان بده آدمیت هنوز نفس می‌کشد😉
2183

حرفت اصلا درست نبود عزیزم، کاری ب همسایه بودن ندارم ولی آدم تا جایی ک از دستش بر بیاد و کمک نکنه باید ب انسانیتش شک کرد، بخدا همسایمون میاد جارو برقی ب بالامونو میبره یکبار خم ب ابرو نیاوردم چون میدونم گره از مشکل بنده باز کنم، خدا کمکم میکنه، مهربون باش

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
حرفت اصلا درست نبود عزیزم، کاری ب همسایه بودن ندارم ولی آدم تا جایی ک از دستش بر بیاد و کمک نکنه بای ...

همچین آدم های سواستفاده گر هستند اونم تو این گرونی 

حالا امروز کشمش نداشت مجبور نبود عدس پلو درست کنه مگه مردم وظیفشونع اقلام مورد نیازشو براش تهیه کنن

امروز به چای کیسه ای گفتم « تی بَگ » و یک قدم به مهاجرت نزدیک تر شدم   .. تو برای مهاجرتت چه تلاشی کردی؟