2726
عنوان

خانوما موقع خرید خونه برم خونرو ببینم با شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 49 پست

در ضمن بابت طلاها سه دانگ خونه ب نام شما باشه،مادرشوهرت میخواد شما توو حاشیه باشی حرف حرفه خودش باشه

شما نو عروسی چرا باید وسایل کهنه برات بیارن؟این بی احترامی ب شماست  

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من

اصلا اون چرا میگه، 

شما بگین داریم میریم خونه ببینیم شماهم دوست داشتین میتونین بیاین💪

درضمن نصف خونه به نامت کن چون تو هم شریکی تو پولش ولی نزار مادرشوهرت تا قبلش بفهمه چون نمیزاره

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا اون چرا میگه،  شما بگین داریم میریم خونه ببینیم شماهم دوست داشتین میتونین بیاین💪 درضمن ...

چرا نزاره هرچقدر که پول میزارم اونقدر به اسم منه چون من پول میزارم

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
اره گفتم نصف خونه به اسم منه ولی میگن پول طلاها مال ماست چون ما خریدیم دوتا النگو برای پاگشاییمه سه ...

تو با شوهرت حرف بزن اصن ادم حساب نکن بقییه رو

خودتون برید کاراتون رو بکنید اونارو نبرید اصن

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2728
اره گفتم نصف خونه به اسم منه ولی میگن پول طلاها مال ماست چون ما خریدیم دوتا النگو برای پاگشاییمه سه ...

به اونا چه مربوط اصلا چرا به اونا میگی، دارن پس میگیرن مگه کادوهاشونو

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿

بالاخره طلا رو برای شما آوردن صاحبش شمایی ن اونا اگر اینطوره شماهم طلاهارو نفروش

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
تو با شوهرت حرف بزن اصن ادم حساب نکن بقییه رو خودتون برید کاراتون رو بکنید اونارو نبرید اصن

نه شوهرم بدون رضایت اونا کاری نمیکنه باباش اونروز گفت بهم هرچقدر پول داری بده خونتون خریده بشه نمیخوام بگن پسر فلانی مستاجر رفت میخوام بگن برای پسرش خونه خرید فلانی نمیخوام بگن هم خودش مستاجر شد هم پسرش

هم طلا میدم هم کار کردم پول دارم تو کارتم حدود ۵۰میلیون اینا 

حقته دختر باید خودت انتخاب منی واقعا مادر شوهرت خیلی رو داره وقتی داره میبینه پول تو برای خرید استفاده میشه

حقته دختر باید خودت انتخاب منی واقعا مادر شوهرت خیلی رو داره وقتی داره میبینه پول تو برای خرید ...

خیلی ماره بهم میگه ازت بدم میاد چه چندشی تو به خانوادم همش فحاشی میکنه تازه مامانم اینا گفتن تو ساده ای موقع خرید خونه منو بابات هم میایم که ببینیم سهمتو میزنن اسمت یانه خانوادش میگن دیگه نیاد

اخه مامانش از من بدش میاد نمیخواد برم

خوندم بیشتر تاپیکاتو خ مظلومی اسی حتما برو با شوهرت خونه گرفتید بعدم برو خونه خودتون دیگه نمون اونجا هم اونا اذیتن هم خودت

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
واینکه قراره چهارتیکع جهازمو شوهرم بخره که پدرش اینا میگن نخر ما کهنه هامونو میدیم بهتون

وااای چ صبری داری اجازه نده دخالت کنن وقتی مفت نمی ارزن همچین پدرمادری خودتون زحمت میکشید میخرید اونوقت اونا فقط حرف بیجا میزنن

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
2706