2737
2734

عقدم میخوایم خونه بخریم عروسی کنیم کمی پول دارم میخوام تو خرید خونه کمک کنم شوهرمو طلاهامم میفروشم چندبار تاپیک زدم کسی راهنمایی نکرد ولی مادرشوهرم یجوری رفتار میکنه که انگار دوس نداره منم برم ببینم چون دیروز به شوهرم گفت حاضرشو من تو بابات بریم خونه نگاه کنیم شوهرم برگشت گفت پس زنم چی اون نیاد مادرشم با لحن بد گفت میخواد بیاد بیاد نمیخواد هم نیاد من که جلوشو نگرفتم شوهرمم عصبی شد گفت مامان چرا قیافتو ترش کردی اصلا نمیخوام بریم یکشنبه میرم شهر خودمون دیگه نمیخوام خونه ببینم به شوهرم میخوام بگم اگه زیاد بمونم خونتون احتراما میشکنه چون زور کرده نمیزاره برم پیش خانوادم تاپیک های قبلی بخونید میخوام بگم خونرو پیدا کن هروقت خواستی بخری خانوادمو میفرستم میاد میرید میخرید 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به نظر من که فقط خودتو شوهرت لازمه برین😐

برای شفای پسرم یه صلوات میفرستی💔                                                      حال خوبت آرزومه پسر قشنگم                                        قلبِ مادر میدونم یه روز خوب میشی🌿
شوهرم با پول خودش وپول من میخواد خونه بخره خانوادش کمکي نمیکنه 

وا خونه توعه حتی خونوادشم پول بدن تو میخوای زندگی کنی

حتما برو  نظر تو و همسرت مهمه فقط

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

شما میخوایید توو اون خونه زندگی کنید ن پدر و مادرشوهرتون!!!

برو ببین اصلا خوشت میاد از خونه یا نه ،مدل کابینت کمد نقشه ی خونه ،شما باید بپسندید ن مادرشوهر

هنوزم انتخاب قلبمی ،بهترین اشتباه من
2738
بله ک باید بری خودتو نکش کنار وقتی طلاهاتو داری میدی 3دانگم باید بزنن ب نام تو

هم طلا میدم هم کار کردم پول دارم تو کارتم حدود ۵۰میلیون اینا 

پس نصف خونه باید ب نام تو بشه از اول سفت و سخت بگیر و برو جلو رو نده

اره باید خونه رو ببینی

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
پس نصف خونه باید ب نام تو بشه از اول سفت و سخت بگیر و برو جلو رو نده اره باید خونه رو ببینی

اره گفتم نصف خونه به اسم منه ولی میگن پول طلاها مال ماست چون ما خریدیم دوتا النگو برای پاگشاییمه سه تلش هم برای عید قربانم که شوهرم خریده میگن سهم پسرمونه

2706