2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیاین😘⁦❤️⁩

362 بازدید | 70 پست

دارم میرم قرآن بخونم و صلوات بگین اسمتونو 🌈⁦❤️⁩

نماز شب هم خوندم اسمتونو میارم لطفاً پربازدیدش کنید که افراد بیشتری بیان و اسماشون رو بگن که بتونم براشون دعا کنم و صلوات بفرستم😘🌈

برای رسیدن منم به عشقم دعا کنید ⁦❤️⁩

وزن فعلی:۶۸ وزن هدف:۵۶ عضو گروه آبی💙💫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مهسا و جواد دعا کن برامون زودتر ازدواج کنیم

عه چه جالب دایی منم جواده اسم خانومش مهسا😀

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)
2738

منم دعاکن خانومی ایشالا حاجتت روا🌹

دًٌٌٍَُِِّْلًٌٍَُِگًٍَُِیًٍََُِرًٌٍَُِمًٍٍَُِ اًٌٍَُِزًٍَُِ کًًٍََُِسًٌٍَُِيًٍَُِ کًٌٍَُِهًٍَُ مًٌٍَُِراًٍَُِ غًٍَُِرًٍَُقًًٍُْ خًٌٍٍَُِْوًٌٍَُِْدًٍَِشًٍَُّ کًٍَُِْرًٍَِدًٍَ اًٍَِْمًٍَٓاًٌُ نًٌٍُْْجٍَُْاًٍُْتٍَُِْمًٍُْ نًٍَُْدًٍُّْاًٍَُدًٍَْٓ:)

اول اینکه امیدوارم تمام حاجت مندایی که اومدن این تاپیک به مراد دلشون برسن وگره از مشکلشون باز بشه . وشما استارتر امیدوارم بهترین اتفاقا توی زندگیت برات پیش بیاد و هر حاجتی داری بهش برسی.

واینکه لطفا برام دعاکنید از این بلاتکلیفی وسردرگی بیرون بیام واون تصمیمیو بگیرم که برات بهتره وپشیمونی پیش نیاره برام.اسمم سارا

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
2706