2726
عنوان

کاش یه دختر

490 بازدید | 62 پست

کاش یه دختر عاقل بودم هم درس میخوندم عقلم میومد سرجاش انقدر تن پرور نبودم ورزش میکردم 

مث یه دختر موفق با اعتماد به نفس و قوی بودم 

کاشششششششش

(((فمنیسمممم )))عضو گروه رز  💙وزن شروع 73💙 وزن هدف ۶۸💙هدف نهایی ۶۵💙

الان دوباره شروع کن 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب از یه جایی شروع کن

اخه چحوری همین سختیش به شروع کردنشه 

میخام شروع کنم ولی تن پروریم اجازه نمیده

😭😭

هنوزم دیر نیس

۸ ماه مونده به کنکور...

😔

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

اخرش پشیمونیش برای خودته

کم کم عادت میکنی که کارایی که میخوای انجام بدی

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
من امسال سال دوممه باید قبول شم سال بعد  ولی تن پروری اجازه نمیده خداا😭😭

منم سال دومم😔

خیلی میترسم

من پزشکی میخوام

ینی چی تن پروری؟ تپلی؟

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
از همین الان میتونی انتخاب باخودته

انگیزه کافی ندارم نمیدونم خودم میخوام کلی این پیله کهنه که پیچیده شده دورم نمیزاره

کمالگرا نباش ،از کم شروع کن .با برنامه ریزی میتونی به کارات برسی

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
2706