2410
2553
عنوان

خدا مرگم بده نفهمیدم باردارم😭😭 وای وای بیاین ارومم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 722 بازدید | 31 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکت باشه عزیزم .

به سلامتی و دل خوش 🤩🤩🤩

قدمش خیر باشه برات. نگران نباش هیچی نمیشه. 

برای ما هم دعا کن مادر بشیم. 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
2720

من تو پیاده روی اربعین باردار بودم همه چی خوردم قرق 

شربت زعفران مشت لگد یه کوله پشتی حمل وسایل خوابیدن رو سرامیک سرد

صحیح و سالمه 😂

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
اون بالاسری خودش نگهدارشه..همونیکی یه برگ هم بی اجازش از درخت نمییفته..نگران نباش بچتون صحیحو سالمه. ...

😭😭مرسی عزیزم اگر اتفاقی بیفتع الان میفته یا چن هفته بعد؟؟؟ 

یعنی چی الان باید سقط شه؟؟؟ 

نه عزیزم خدا نکنه اینا رو گفتم نگران نباش چیزی نمیشه یه مدت استراحتت بیشتر کن دیگه از ای چیزا نخور خوب میشی منظورم اینه من از تو بیشتر رازیانه خوردم ولی چیزی نشد نگران نباش بسپارش به خدا

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
من تو پیاده روی اربعین باردار بودم همه چی خوردم قرق  شربت زعفران مشت لگد یه کوله پشتی حمل وسای ...

😅😅😅😅😅

جالب بود 

فرزندم این روزها خانه را به عشق آمدن تو جارو میکنم که شاید انتظار هشت ساله من هم تمام شود و تو از راه برسی.. بیایی و خانه ای که از صبح تا شب پر از تنهایی و سکوت است را پر کنی از شادی و نشاط.. برای بی خوابی های مادرانه دلم تنگ شده است... برای گریه های شبانه ات دلم تنگ شده است.. کاش بودی و هر روز تو را در آغوش می کشیدم.. کاش بودی و بعد از مرتب کردن خانه درست زمانی که میخواستم چای داغ بخورم و خستگی در کنم، تمام اسباب بازی هایت را به زمین میریختی و غرق دنیای کودکانه خود می شدی.. کاش بودی و داد و فریاد و خوشحالی میکردی و نمی‌گذاشتی صدای خنده کودک همسایه در خانه ما پر شود و بغضی فرو خورده فوران کند و بی امان شروع به باریدن کند.آری فرزندم.. این روزها همه چیز خوب است ولی تو نیستی و مادر بی صبرانه چشم انتظار این است که روزی بیایی و به زندگی او رنگ و بوی خوشبختی را بدهی
2714
😭😭مرسی عزیزم اگر اتفاقی بیفتع الان میفته یا چن هفته بعد؟؟؟ 

میتونی بری دکتر؟ 

ولی نگران نباش .استرس هم واست خوب نیس ..امیدت به خدا باشه انشالله که چند ماه دیگه یه تایپیک میزنی منو هم تگ میکنی و میگی نی نیم بغلمه صحیحو سالم😃

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی

تو فامیل ما یه خانومی بود از موعدش گذشته بود رفته بود دکتر کلی دارو خورده بود تا پریود بشه بعدشم فهمید بارداره ، خداروشکر بچه‌اش سالم سالمه رازیانه که چیزی نیست🌸

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

من باردار بودم ،خودم بچه م را نمیخواستم چون اون موقع یک پسر کوچولو داشتم  .شروع کردم به گرمی خوردن که بچه بیفته .از رازیانه زعفران و هزار مدل چیزلی دیگه ،اما بچه م هیچ مشکلی براش پیش نیومد الان هم دخترم ۱۴ سالشه ،خدا را شکر میکنم که خدا برام نگهدارش بود 

مبارکت باشه عزیزم . به سلامتی و دل خوش 🤩🤩🤩 قدمش خیر باشه برات. نگران نباش هیچی نمیشه.  بر ...

وای تو چ خوش قلبی خودم و مامانم برات دعا میکنیم بزودیا باردار شی

من باردار بودم ،خودم بچه م را نمیخواستم چون اون موقع یک پسر کوچولو داشتم  .شروع کردم به گرمی خو ...

خدا برات حفظش کنه عزیزم مرسی که تجربیات و با من به اشتراک گذاشتی

2706