2194
2106

چرا رازیانه میخوردی؟

انشالله هیچی نمیشه

💜عضو گل رز بنفش💜                                              وزن شروع ۷۴/۷۰۰  _ بعد ۷۰/۶۰۰ _۶۹/۲۰۰ _وزن فعلی۶۸/۱۰۰ 💪                                                                💜 وزن هدف۶۳💜

بخنکی وسردی بخور واستراحت کن ان شاا.به خیر بگذره

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

خاله ی من نمیدونست بارداره فک می کرده مشکلیه عادت نمیشه خودشو به شربت زعفرون و گل گاو زبون بسته بودش خداروشکر بچش صحیح سالمه

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🦋❣لینک حذف تاپیک اینم راهکار برای حذف پستاتون🦋
2165
تا زود پریود شم فک نمیکردم باردار باشم

چیزی نمیشه

شاید یکم هورمون هاتو به هم بزنه

چیزی نمیشه انشالله

بچه ی اولته؟

💜عضو گل رز بنفش💜                                              وزن شروع ۷۴/۷۰۰  _ بعد ۷۰/۶۰۰ _۶۹/۲۰۰ _وزن فعلی۶۸/۱۰۰ 💪                                                                💜 وزن هدف۶۳💜

من دوهفته رازیانه خوردم ته چین درست کردم خوردم هیچی نشد ولی بتام خیلی پایین اومد که دکتر احتمال سقط داد تو ۶ هفته فهمیدم باردارم

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی مادرم صلوات بفرستین لایک کنین منم واسه شما میخونم ممنونم 

نترس چیزی نمیشه 

منم نمیدونستم باردارم سه تا لیوان زعفرون خوردم ولی خداروشکر اتفاقی نیفتاد

گر نگهدار من آنست که من می‌دانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

تو نخ ما نباش گره میخوری
وای بچها استرس گرفتم یعنی چی میشه

تاپیک بزن برا سلامتیش صلوات بفرستن

انشالله که چیزی نشده 

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2183

من تو پیاده روی اربعین باردار بودم همه چی خوردم قرق 

شربت زعفران مشت لگد یه کوله پشتی حمل وسایل خوابیدن رو سرامیک سرد

صحیح و سالمه 😂

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔