2726

من تمام سرم درد میکنه وقتی سرم رو خم میکنم یا میذارمش رو بالشت دردش بیشتر میشه بنظرتون کرونا دارم؟؟

مسکنم خوردم تاثیری نداشت سرم سنگینه هیچ علائم دیگه ای هم ندارم 

شما سردردتون اینجوری بود؟

منم دیشب مثل شما بودم 

حرکت میکردم سرم تیر میکشید و دردش بیشتر میشد 

فکر کردم کرونا هست چون بیرون هم بودم

با یه مسکن و ۸ ساعت خواب اوکی شد

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من هم وقتی کرونا گرفتم ب شدت سردرد داشتم به هیچ‌مسکنی جواب نمیداد.از شدت سردرد نمیتونستم بخوابم ولی در کنار سردرد از دست دادن حس بویایی و چشایی،ضعف و بی حالی و تب و لرز هم داشتم.

شاید سینوزیت داری.اگه حالت سجده میری و سردردت بیشتر میشه احتمال سینوزیت و اگه درد سرت ب تاریک کردن محیط جواب میده ممکنه میگرن داشته باشی.ولی معمولا هر دونوع سردردی که گفتم مسکن کمترش میکنه.

2728

من سردرد م شدید بود و بعد از چند ساعت با گلودرد و بدن درد شدید همراه شد 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک