2137
2106

من تمام سرم درد میکنه وقتی سرم رو خم میکنم یا میذارمش رو بالشت دردش بیشتر میشه بنظرتون کرونا دارم؟؟

مسکنم خوردم تاثیری نداشت سرم سنگینه هیچ علائم دیگه ای هم ندارم 

شما سردردتون اینجوری بود؟

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔

بله من هم وقتی کرونا گرفتم ب شدت سردرد داشتم به هیچ‌مسکنی جواب نمیداد.از شدت سردرد نمیتونستم بخوابم ولی در کنار سردرد از دست دادن حس بویایی و چشایی،ضعف و بی حالی و تب و لرز هم داشتم.

شاید سینوزیت داری.اگه حالت سجده میری و سردردت بیشتر میشه احتمال سینوزیت و اگه درد سرت ب تاریک کردن محیط جواب میده ممکنه میگرن داشته باشی.ولی معمولا هر دونوع سردردی که گفتم مسکن کمترش میکنه.

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

منم دیشب مثل شما بودم  حرکت میکردم سرم تیر میکشید و دردش بیشتر میشد  فکر کردم کرونا هست ...

اصلا نمیتونم بخوابم سرم رو میذارم رو بالشت از درد میمیرم🥲

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔
2166