2733
2734

سلام

خانواده ی همسر من بشدت اصرار داشتن که شناسنامه ی پسرم شمیرانات بخوره و همین کارم کردن

دومی دو همسرم اشتباهی رفت و خورد مرکزی

کلی پدرشوهرم ناراحت شد که چرا حواستو جمع نکردی و... تو دانشگاه رفتنش و... تاثیر داره و....

حالا سر سوی هم گیر دادن ببر یجا که بخوره شمیرانات

بنظرتون انقدر مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا نظر من اینه اولی خورد شمیرانات سومی هم بخوره شمیرانات وسطی چه گناهی کرده؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ربط داره؟نمیدونم🤔ما اصلا اهمیت ندادیم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

آره واسه ما هم مهمه..حتما شناسنامه صادره ازشهرخودمون باشه..نه استانی که به واسطه کار همسرم هستیم

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
2738

چه گناهی کرده وسطی زندگی نمیتونه بکنه چون مرکزیه😑واقعا عقل خودت چی میگه

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706