2194
2106

سلام

خانواده ی همسر من بشدت اصرار داشتن که شناسنامه ی پسرم شمیرانات بخوره و همین کارم کردن

دومی دو همسرم اشتباهی رفت و خورد مرکزی

کلی پدرشوهرم ناراحت شد که چرا حواستو جمع نکردی و... تو دانشگاه رفتنش و... تاثیر داره و....

حالا سر سوی هم گیر دادن ببر یجا که بخوره شمیرانات

بنظرتون انقدر مهمه؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا نظر من اینه اولی خورد شمیرانات سومی هم بخوره شمیرانات وسطی چه گناهی کرده؟؟

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

خیلی ببخشید چقد از لحاظ فکری فقیرن..

(elif_shop73)دوستای گل نی نی سایتی پیجمونو فالو کنین لطفا کلی لباسای خوب و با قیمت مناسب میاریم ازمون حمایت کنین😍 این پیج متعلق به منو دوستم کاربر @نوشاباا میباشد😃
2166

آره واسه ما هم مهمه..حتما شناسنامه صادره ازشهرخودمون باشه..نه استانی که به واسطه کار همسرم هستیم

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها
2165

چه گناهی کرده وسطی زندگی نمیتونه بکنه چون مرکزیه😑واقعا عقل خودت چی میگه

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
2183
ربط داره؟نمیدونم🤔ما اصلا اهمیت ندادیم.

اره حتما ..مثلا واسه  شرکت نفت یا پارس جنوبی ..بومی ابادان واهواز وعسلویه باشی راحت استخدام میشن .تا سایر استهانهای دیگه

کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها

وات د 😐

من منم مرکزی بودم دانشگاه تهران درس خوندم

چه ربطی داره😶

خواهر ما همه ایران به دنیا اومدیم، خدا ما رو زده، دیگه مرکزی شمیراناتش فرقی نداره به مولا 😁😁

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، هاردلی کویینم (hardly queen)
اره حتما ..مثلا واسه  شرکت نفت یا پارس جنوبی ..بومی ابادان واهواز وعسلویه باشی راحت استخدام میش ...

اونجا آره.ولی خب تهران تهرانه دیگه.چه فرقی میکنه کجاش؟🤔

درخواست دوستی ممنوع🛇حرف خصوصی ندارم باکسی😐باتچکر