2737
2734

منم صبحی رفتم نون بخرم ۱۰تا نون گرفتم کارت کشید گفت موجودی کافی نیست .دلم شکست کاش لاقل میتونستم بچمو ول کنم تو خونه و خودم برم سرکار. زنای همسایه ها  می بینم بچه هاشون میذارن تو خونه خودشون میرن سرکار ولی من دلم نمیاد میترسم اتفاقی بیفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آخه چرا تو این جور زندگیا که دخل و خرج با هم جور نیست و اوضاع خوب نیست همیشه یکی دو تا یا چند تا بچه هم هست 😡 اون بچه ها چه گناهی کردن آخه!!!! چرا به هر قیمتی بچه تولید میکنید 

همیشه هم پدر و مادر. این بچه ها ،میان مینالن بیچاره بچه هامون دلمون برای بچمون میسوزه.... آخه اگه توی ظالم  دلت میسوخت که بچه رو نمیاوردی تو این وضع زندگی..

باور کنید هر چی نیازمند دور و برم میبینم چند تا هم بچه دارن..جلوی خودتونو بگیرید دیگه اه..

منم صبحی رفتم نون بخرم ۱۰تا نون گرفتم کارت کشید گفت موجودی کافی نیست .دلم شکست کاش لاقل میتونستم بچم ...

بیچاره اون بچه ها... آدم میمونه واقعا به چه دلیلی وقتی زندگی خودشون جالب نیست. بچه هم  میارن تو این زندگی. قشنگشون. تا بچه هم مثل خودشون بشه تماشاچی و حسرت کش 

2738
مرسی ازقضاوتت گلم 

عزیزم باور کن قضاوت نمیکنم منظورم فقط شما نیستی گلم 

فقط ناراحتم خیلییی هم ناراحتم برای اون بچه هایی که به اجبار باید بیان تو این جور زندگیا که از اول باید دو دو تا چهار تا بشه آخه اون بچه ها چه گناهی دارن که باید شرایط رفاه براشون مهیا نباشه به خاطر تصمیم یه زن و مرد که با وجود وضع بد مالی به هر قیمتی میخوان بچه دار بشن 

مرسی ازقضاوتت گلم 

باور کن همسر من معاون مدرسه هست لیست بچه های  نیازمندای مدرسه رو که میگه از ناراحتی زندگی خودم هم تحت تأثیر قرار میگیره باور کن وقتی میبینم خیلیا حتی یه گوشی ساده یا حتی لباس فرم برای بچه نمیتونن تهیه کنن عصبانی میشم تا اونجا که میتونیم آدمای خَیّر پیدا میکنیم کمکشون میکنیم ولی تا به یکی کمک میکنی میبینی چند تا نیازمند دیگه پیدا میشن... خوب آدم این جور بچه ها رو دور و برش میبینه که به خاطر تصمیم غلط دو تا آدم  تو این وضع زندگی میکنن. دلش به درد میاد 

مرسی ازقضاوتت گلم 

باورت میشه چند روز پیش یه زن اومده بود مدرسه میگفت نمیتونیم لباس فرم بگیریم برای بچمون و میگفت گوشی هم نداره درس بخونه بعد جالبه شکمش هم بالا بود و یکی. دیگه هم حامله بوده!!!!!!!!!!! اگه شما به این نمیگی ظلم و حماقت باید چی اسمشو گذاشت...

چرا به خدا سوظن دارین..خدا همه جا حضور داره.و مطمعن باش اگه ازش درخواست کنی کمکت میکنه.انسان در سختی ها آفریده شده.همه ما به نحوی داریم یه چیزیو تحمل میکنیم و برامون خوشایند نیست.خدا خیلی مهربونه.فقط اینو بدون هرگز خدا کاری رو نمیکنه مگر به مصلحت و خیر خودمونه.منم یه دوره ای رو گذروندم و واقعا خدا رو با تمام وجود و تو سختیا درک کردم.اگر دوس داشته باشی برات تعریف میکنم

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
2706