2703
2553

خدایا دلم میخادتخم مرغ بخورم بچم جون بگیره ،ویار ترشی کردم نمیشه خرید،ویار ساندویچ کردم، چقد دلم خیلی چیزا رو میخاد لعنت به بی پولی،هیچوقت فک نمیکردم انقد تو زندگی بدبخت شم،خدا خیلی خسته م چی میشد منم مثل بقیه درآمدمون حداقل معمولی بود پس چی میگی ازتوحرکت ازمن برکت،شکستیم خورد شدیم هم من هم شوهرم ولی روز به روز وضعمون بدتر شد،به کدامین گناه؟خدایی بیداریییییییییی؟

..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

بچه بدنیا بیاد خرجش از تخم مرغ و ترشی بیشتره . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ایشالا خدا کمکتون کنه  به خدا هممون این مشکل بی پولی رو داریم لعنتتتت بهششش

دقیقا بخدا با سیلی صورتمونو سرخ نگه میداریم 😔😔

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

خداهرگز دیر نمیکند اگه به قدرتش ایمان داشته باشی تو رو از فرش به عرش میبره   کتاب چهاراثر فلورانس بخون نظرت عوض میشه کلی معجزه میاد تو زندگیت من از وقتی این کتاب خوندم روزیم زیاد شده خیییلی چون نگرشم عوض شده

2706