2137
2106

خدایا دلم میخادتخم مرغ بخورم بچم جون بگیره ،ویار ترشی کردم نمیشه خرید،ویار ساندویچ کردم، چقد دلم خیلی چیزا رو میخاد لعنت به بی پولی،هیچوقت فک نمیکردم انقد تو زندگی بدبخت شم،خدا خیلی خسته م چی میشد منم مثل بقیه درآمدمون حداقل معمولی بود پس چی میگی ازتوحرکت ازمن برکت،شکستیم خورد شدیم هم من هم شوهرم ولی روز به روز وضعمون بدتر شد،به کدامین گناه؟خدایی بیداریییییییییی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا توروخدا

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2050
ایشالا خدا کمکتون کنه  به خدا هممون این مشکل بی پولی رو داریم لعنتتتت بهششش

دقیقا بخدا با سیلی صورتمونو سرخ نگه میداریم 😔😔

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

خداهرگز دیر نمیکند اگه به قدرتش ایمان داشته باشی تو رو از فرش به عرش میبره   کتاب چهاراثر فلورانس بخون نظرت عوض میشه کلی معجزه میاد تو زندگیت من از وقتی این کتاب خوندم روزیم زیاد شده خیییلی چون نگرشم عوض شده

2183

منم صبحی رفتم نون بخرم ۱۰تا نون گرفتم کارت کشید گفت موجودی کافی نیست .دلم شکست کاش لاقل میتونستم بچمو ول کنم تو خونه و خودم برم سرکار. زنای همسایه ها  می بینم بچه هاشون میذارن تو خونه خودشون میرن سرکار ولی من دلم نمیاد میترسم اتفاقی بیفته

آخه چرا تو این جور زندگیا که دخل و خرج با هم جور نیست و اوضاع خوب نیست همیشه یکی دو تا یا چند تا بچه هم هست 😡 اون بچه ها چه گناهی کردن آخه!!!! چرا به هر قیمتی بچه تولید میکنید 

همیشه هم پدر و مادر. این بچه ها ،میان مینالن بیچاره بچه هامون دلمون برای بچمون میسوزه.... آخه اگه توی ظالم  دلت میسوخت که بچه رو نمیاوردی تو این وضع زندگی..

باور کنید هر چی نیازمند دور و برم میبینم چند تا هم بچه دارن..جلوی خودتونو بگیرید دیگه اه..