2737
2739
عنوان

سیب درختی برای پسردار شدن خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4487 بازدید | 33 پست
بیا پی وی تا ی لیست از کاراها دارم بهت بدم 

منم میشه کمکم کنی میگن اگه پسر میخوای باید زن اول ا.ر...ا بشه درسته یانه

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گرمیجات میخورم کهیر میزنم طبعت گرمه؟البته من مجردم

آره،طبعم گرمه.من اگه بهت بگم دو ساله موز و خرما نخوردم دروغ نگفتم.ادویه که تقریبا حذف کردم.مایعات بیشتر میخوردم.شیر و لبنیات هم بیشتر مصرف میکردم.روزی یک بار هم حتما ماست و‌خیار تو رژیمم داشتم.الان باردارم.ولی پارسال صبح ناشتا یه استکان کوچیک عرق کاسنی میخوردم و دکتر بهم تلفست 180میلی یکی شب داد مصرف کردم خوب شدم.

2728
من برای بارداری اولم رو رژیم خاصی تمرکز نکردم و‌جنسیت برام مهم نبود.ولی قبل و بعد بارداری آجیل شور و ...

من شوهرم حدود۲ماه خودش بسته ب گرمیجات آخه رفت دکترگفت معدت بلغمی شده وبایدگرمی بخوری.....منم ۱ماه ونیممه....۵روزه متوجه شدم باردارم....اولیم پسره دلم دخترمیخواست راهی هست متوجه بشم چیه؟؟؟؟

من شوهرم حدود۲ماه خودش بسته ب گرمیجات آخه رفت دکترگفت معدت بلغمی شده وبایدگرمی بخوری.....منم ۱ماه ون ...

من احتمال زیادشو میگم اگه دوس داشتی اسمتو با ماهی که حامله شدی بگو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
من شوهرم حدود۲ماه خودش بسته ب گرمیجات آخه رفت دکترگفت معدت بلغمی شده وبایدگرمی بخوری.....منم ۱ماه ون ...

نه متاسفانه،راه دقیقی وجود نداره.ولی تو اینترنت بزن روش کلم قرمز،حلقه بو علی،علامت Vداخل چشم،روش رمزی،جوش شیرین و....هست.من پارسال باردار بودم تو ان تی بهم گفتم بچت پسره.همه روشهای بالا رو چک کردم که همشون میگفتن دختره.آنومالی رفتم گفت دختره ولی فتق دیافراگم داشت سقطش کردم.ولی شاید هم شانسی روشهایی که گفتم نشون میداد جنسیت دختره.من برای سرگرمی انجام میدادم.

از خدا بخواه سالم و صالح باشه،باور کن جنسیت امقدر مهم نیست.بچه اگه ناسالم باشه دنیای آدم و اگه ناصالح باشه دنیا و آخرت آدمو خراب میکنه.هر چند بهت حق میدم،چون دیگه مثل قدیم تعداد بچه ها معمولا زیاد نیست خب قاعدتا آدم دوست داره از هردو جنسیت داشته باشه.

2738
فرزانه فک کنم شهریورحامله شدم

تاریخ پاک شدنت بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه متاسفانه،راه دقیقی وجود نداره.ولی تو اینترنت بزن روش کلم قرمز،حلقه بو علی،علامت Vداخل چشم،روش رمز ...

ممنون عزیزم انشاالله جوش شیریناانجام میدم.....انشاالله ک شماخم صاحب فرزندی سالم وصالح بشی😗😘

دقیق یادم نیس ولی فک کنم۵

پسره گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706