2137
2106
عنوان

سیب درختی برای پسردار شدن خوبه؟؟

320 بازدید | 30 پست

خانما من تو رژیمم نه سفت و سخت تا حدی این چند روز خیلی آب سیب میخورم رفتم ی عالمه سیب برای آبگیری گرفتم الان ی لحظه به این فکر افتادم که نکنه بد باشه چون میخوام ماه بعد برم تو اقدام 

نمیدونم

ولی من دختر دوست داشتم خیلی سردیجات خوردم باز پسر شد

فکر کنم اصلا ربطی نداشته باشه هر چی خدا بخواد و قسمت باشه همون میشه

💙عضو گروه رز آبی💙                                                     وزن شروع ۷۴/۷۰۰  _ بعد ۷۰/۶۰۰ _۶۹/۲۰۰ _وزن فعلی۶۸/۱۰۰ 💪                                                                                                       💙 وزن هدف۶۳💙

منم ماه ابان اولین اقدام بارداریمه واسه پسرگرمیجات میخورم توچیامیخوری عزیزم؟؟

من عسل (مغزگردوبادام فندق پسته کشمش وبادام زمینی)قاطی کردم هرروز خودم همسرم روزی۲قاشق هرکدوم میخوریم

گرمیجاتم میخورم ولبنایت اصلانمیخوریم

گذاشتم اقدامم روز تخمک 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

من برای بارداری اولم رو رژیم خاصی تمرکز نکردم و‌جنسیت برام مهم نبود.ولی قبل و بعد بارداری آجیل شور و گرمیجات زیاد مصرف میکردم و خیلی اهل لبنیات نبودم.بچم پسر شد.

الان باردارم و بچم دختره،چون پادرد زیاد میشدم از قبل قرص کلسیم زیاد مصرف میکردم و لبنیات زیاد مصرف میکردم و چون با کرمیجات کهیر میزدم آجیل که کلا نمیخوردم و ادویه و گرمیجات رو کلا حذف کردم.

ولی نظر شخصی خودم اینه خدا هر چی بخواد همونو ب آدم میده.رژیم هم بدون خواست خدا تاثیری نداره.

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
میدونی چقدهزینشه تقریبی؟؟؟

ولی یکی از همکارام از اردیبهشت درگیر تخمک کشی و آی وی اف هست،هنوز بخاطر مشکل تو آزمایشاش آی وی اف نکرده.یه بار بهش گفتم،گفت اگه بخوای تعیین جنسیت کنی جدا از هزینه آی وی اف،باید حدود 30میلیون اضافه تر بدی.اون مشهد میره ولی نمیدونم کدوم مرکز.و گفت تا الان هم حدود 28میلیون خرج کردم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من نزدیک به چند ماه لبنیات را ترک کردم طوری که صبحانه خرما و گردو یا عسل یا حلوا ارده میخوردم. سردی ها را خیلی کم کردم. ولی بچه ام دختر شد. دیگه به رژیم اعتقادی ندارم هر چی خدا خواست همون بهترینه. الان گل دخترم را با پسر که چه عرض کنم با دنیا عوض نمیکنم. 

بیا پی وی تا ی لیست از کاراها دارم بهت بدم 

لطفا به منم بگو خواهش میکنم

شاه قلبم تویی👑هیچ انقلابی نمیتونه تاج و تختت رو بگیره♡  ♡ ربنا آتنا بغلش آرامشنا ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ  ❚❚ ▷      ⇆.«تُـ♥️ـــــــﮩﮩ٨ﮩــــﮩ٨ﮩﮩــــــ♥️و» هَمون پادشاهی کِ قَــــــــــﮩﮩ٨ﮩ💛ـﮩ٨ﮩﮩــــــلمروش قلب منع
2183
منم گرمیجات میخورم کهیر میزنم طبعت گرمه؟البته من مجردم

آره،طبعم گرمه.من اگه بهت بگم دو ساله موز و خرما نخوردم دروغ نگفتم.ادویه که تقریبا حذف کردم.مایعات بیشتر میخوردم.شیر و لبنیات هم بیشتر مصرف میکردم.روزی یک بار هم حتما ماست و‌خیار تو رژیمم داشتم.الان باردارم.ولی پارسال صبح ناشتا یه استکان کوچیک عرق کاسنی میخوردم و دکتر بهم تلفست 180میلی یکی شب داد مصرف کردم خوب شدم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هرچی خدا بخواد همون میشه ،شما خودتو بکشی که پسر دار شی بازهم همه چیز دست خداست.

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺