2737
2739

پسر خودم خداروشکر اینطور نیست خیلی خوب نگهداری میکنه ولی دیدم بچه سه ساله دختر و پسر روز اول همچیو خراب میکنن و از لج همچی پرت میکنن و هرچی بچه اینطوری دیدم مادرشون عصبی بوده یا همش بچه رو دعوا میکرده، حس میکنم اینا بچهاشون نرمال نیستن،،،، خواستم ببینم میشه مادر خوب و صبور باشه ولی بچه بازم خیلی خرابکار باشه؟

(♥️توهین نشه به مادرای بچه های شیطون من فقط دیدمو از اطرافیان خودم گفتم♥️)

من پسرم خیییلی شیطونه...همه چی پرت وداغون‌‌.دوسالشه

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚

تا دلت بخاد بچه های اطرافیانم همین مدلی ان😕

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن این بچه ها کنجکاو هستن

و خیلی از این ها هستن که مخترعین اینده میشن

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
2731

نه زیاد عادی نیست

بچه ها کلا استهلاک اسباب بازیاشون بالاست ولی اینکه دنبال خراب کردن باشن همش یعنی اشفته و عصبی ان

مخصوصا دختر بچه معمولا سعی می کنن از اسباب بازیاشون مراقبت کنن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

اسباب بازی واسه شکستنه دیگه انتظار داری سالم یه گوشه نگه داره؟فرق ادم بزرگ با بچه چیه؟بنظرم خرابکاری کنه نرمالتره تا ساکت ومودب یه گوشه بازی کنه چون بچه هست نه بزرگسال

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738

من این رفتار رو تو برادرم مشاهده میکنم

مثلا یه ماشین داره

بعضی وقت ها میبینی بازش کرده

اومده میگه احی توش چرا اینقدر سیم داره🥴😂

این شده داداشم

۵ سالش بود باتری و سیم بهش نیدادی با لامپ

برات روشنش میکرد

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

نه.علتش فقط این نیست.بعضی بچه ها باهوش و کنجکاون.دوس دارن باز کنن ببینن داخلش چیه.یا خرابش کنن از اول سرهم کنن.ما هم یکی داریم تو خانواده همسرم.اسباببازیهای گرون قیمت بچمو خراب کرده😖 کنترل ماشین کنترلیشو شکونده.اسفنجهای دسته ی اسکوترشو کنده جویده ببینه مزش چیه😓ماشین پلیس بچم آینه بغلهاش نرم بودن انقد تکون تکون داد شکوند😞 دیروز هم داشت ربات بچمو میکوبید زمین پریدم ازش گرفتم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اسباب بازی واسه شکستنه دیگه انتظار داری سالم یه گوشه نگه داره؟فرق ادم بزرگ با بچه چیه؟بنظرم خرابکاری ...

ولی اینکه بزنه چشم و چال  و لباسای عروسکه رو دربیاره و عروسکو تیکه تیکش کنه خیلی طبیعی نیست!!!!

من اطرافم بچه های باهوش تر، بیشتر خراب میکنن اسباب بازی هاشون رو. حتی دختر بچه. از قصد میشکنن ببینن چی میشه یا توش چیه؟

اطراف من خییییییلی بچه هست. فامیل هامون ۳_۴ تا هر کدوم میارن. ربطی به مادر نداره مثلاً یه مادر، یه بچه ش باهوش تره خراب کار تره، اون یکی برعکس

2706