2726
زگیل فقط از رابطه جنسیه

نه عزیزم از طریق غذا و آب آلوده ای ک از دست آدم آلوده به بیماری بگیرید  ، حمام  مشترک  ، لباس زیر شلوار  ژیلت و تیغ مشترک قابل انتقاله ،

اگر فرد آلوده دستش به زگیل خورده باشه و با شما دست بده یا بهتون دست بزنه هم قابل انتقاله ، قبل از دست زدن به چشم دهان و بینی حتما باید دست هارو شست چون خیلی خطرناکه گرفتن این سه ناحیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لباسشو پوشیدم ژیلتشم استفاده کردم.....

فقط وقتی بچه طبعی ب دنیا بیاد احتمال ۹۰ درصد میگیرع ..ولی سزارین نه 

وگرنه بحز این فقط از طریق س ک س میاد

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2728
فقط وقتی بچه طبعی ب دنیا بیاد احتمال ۹۰ درصد میگیرع ..ولی سزارین نه  وگرنه بحز این فقط از طریق ...

ولی دکتر اینو نمیگف میگف از ژیلت الوده حتما وارد بدن میشه و لباس مشترک

نه عزیزم از طریق غذا و آب آلوده ای ک از دست آدم آلوده به بیماری بگیرید  ، حمام  مشترک &nbs ...

عزیزم من رو انگشتام زگیل داره اینام قابل سرایت هست؟از همون ویروس خطرناکه اینام؟

تیکر کنکور💊💉... دعام کنین که تنبلی نکنم❤... هدف پرستاری دزفول💉💚....    

زگیل تناسلی انواع مختلف داره چند نوعش خیلی خطرناکه چند نوعش بی خطره ، باید به دکتر مراجعه کنید حتما 

نه عزیزم از طریق غذا و آب آلوده ای ک از دست آدم آلوده به بیماری بگیرید  ، حمام  مشترک &nbs ...

عزیز من خودم داشتم .اصلن اینو تو کلت در بیاد از حمام لباس مشترکه ..

من اولین بار که رفتم دکتر به دکتر نگفتم متاهلم ..فقط خواستم ببینم چی میگه 

گفتم بهش کسی که زگیل بگیره میتونه از کجا سرایت کنه 

گفت از طریق س ک س .(اینو ی دکتر معتبر بمن گفته کسی که روزانع با هزاران نفر سر کار داره و تخصصش رو بهترین دانشگاه امریکا گرفته ) بعد گفتم من الان دو س دونه زگیل دارم .نگاشون کرد ..گفت با کسی س ک س داشتی ..گفتم با هیچکس ..گفت بمن راس بگو .گفتم میتونه از وسایل شخصی باشه یا وسایل مشترک .گفت هنوز که هنوز ثابت نشده در هیچ کجای دنیا که وسایل شخصی تاثیر دارن .همه فقط س ک س ثبت شده ..بعد که گفتم که من شوهر دارم متاهلم جا خورد و یهورنگش پرید ..بحث عوض کرد و گفت نه ممکنه از وسایل شخصی هم باشه ..البته من درمان کردم خوب شدم زیرنظرش ...ولی متوجه زگیلای زیر بغل همسرم شدم دیدم بله اون داره ..حالا از اون انکار که من کاری نکردم و قسم ..منم گفتم خودتی خدای خودت ...

بالاخره این یه موضوعیه که باش باید کنار بیای ..

حالا که حرف ما دلسردش کنه از زندگی چه امیدوارش کنه 

ایشون مبتلا شدن دیگه ..ولی خوب من الان خیلی عادی دارم زندگی میکنم اویل سخت بود ۴ ماه ..ولی عادت کردم 

پاپ اسمیر دادم سالمم .دوبارکرایو کردم ..خوبه الان ۱سال از جلسه دوم گذشته و خوبم 

ن زگیل تناسی فرق داره ..

اینایی ک شما داری از نوع بی خطرن 

زگیل تناسلی هم چند تیپ مختلف داره 

عزیز من خودم داشتم .اصلن اینو تو کلت در بیاد از حمام لباس مشترکه .. من اولین بار که رفتم دکتر به دک ...

عزیزم من پرستارم ، روزانه هزاران هزار بار صحبت میشه راجب زگیل تناسلی ، انقدر نوعش زیاده ک هنوز براش درمان قطعی پیدا نشده ، خواهر خودم از پوشیدن شلوار خواهر شوهرش گرفت فقط رابطه ی جنسی راه انتقال نیست

2706