2703
2553
عنوان

میشه بیاید قرراره بعد عروسی بریم طبقه بالا مادرشوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 3377 بازدید | 164 پست

همه نظرشون منفیه 

ببین بستگی ب رفتارواخلاق خودت داره بعضی از دوستان ازخانواده شوهرغول هفت سرساختن 

بجای انرژی منفی دادن انرژی مثبت بدیدهیچ مادرشوهروخواهرشوهری ظالم نیست ک بخادب عروسشون بدی کنن 

معلومه از الان وظایفت بهت یاد آوری کردن خدا رحم کنه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب من از روز اول دست پختمو رو کردم. خوب میکنی البته شوهرم همراهه ها، قدرشو بدون

نبابا منم گرو کشی نمیکنما..ک مثلا تا ی روز مامانش اومده بخام خونشو توشیشه کنم...نه..اصلا..مثلا میگم مامانت طفلکی بعد مدتها اومده از بیرون غذابگیر..تو نگیری کی میخاد بخره...بعد اینم هوا برمیداره میخره.‌اخرشب حساب میکنه میبینه اندکی از حقوقش مونده😂😂

اصلا ب روت نیار وبخاطرش جنگو قیلو داد نکن...ب شوهرتم گله نکن...زندگیت باارزشتر از این حرفاس..مردم گل ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم ❤ولی شوهرمم وقتی فهمید خیلی ناراحت شد چون میدونست یکماهه منتظرم منم دلم نمیخواد باهاش جایی برم ولی اینجا واجب بود باهم باشیم

کاش خدا ب منم بچه های سالم بده دیگه سقط رو تجربه نکنم😓
2720
اشتباهه  من الان ۴ساله بالاسرشونم خودشون فکر میکنن بهترین خانواده شوهری هستن ک ادم میتونه داشت ...

ای واییی افتضاحه کهه😔😔😔

شما میرین نصف شب جااییی

من میگم جاریم باهاشون‌زندگی‌میکرد

میرفت جایی دوتا برادرشوهر کوچیکمم باوخودش میبرد میگفت بهشون خوش بگذره

اره بخودشم افتخار میکرد من ده سال باهاش زندگی کردم اونجوری بودم الانم تا مادرشوهرم جایی بره خانم عی ...

عزیزم من طبقه بالاپدرشوهرمم......مطمئنن ازسمابیسترازبقیه انتظاردارن.....واگ میخوای مستقل باشی ازهمون اول موضعتومشخص کن....مثله من نباش.....من ب این نتیجه رسیدم کسایی ک کمترخوش خدمتی میکنن وکم ترتودست وپان واسشون بیشترارزش قایلن

2714
هیچوقت نزدیک مادرشوهر نشو از قدیم هم میگن دوری و دوستی اگ یه طوریش شد خدایی نکرده تمام کاراش و زحمتا ...

همه نزدیکیم بهش اون جاریم کوچه پشیتیشه خواهرشوهرمم تو کوچه خودشون

نباید بری به هیچ وجه. خانواده شوهر به طور عادی همیشه چسبیده و اویزون و مزاحم هستن همیشه دخالت میکنن همیشه ازار دارن همیشه تیکه کنایه دارن و شوهر هم همیشه بهش.ن چسبیدس. حالا فکرکن باهاشون تو یه ساختمون باشی... همه اینا چندبرابر بدترمیشه. دوری و دوستی بکو یه جا کرایه بکنه

امان از جاری خودچس کن باعث میشن ما ادم بده بشیم جاری منم تو خونه مادرشوهرم هی کار میکنه باعث شده مادرشوم اینجا اونجا بشینه بگه عروس اولم یعنی من تنبله عروس دومم زرنگه ابرو برام نمونده😐 برو کنار مادرشوهرت زندگی کن ولی براش کاری نکن اگه گفت بیا کارامو بکن بگو باشه ولی نرو یه مدت اینکار کنی دیگه نمیگه کاری کنی نهایت مثل مادرشو من اینجا اونجا میشینه ابروت میبره میگه تنبلی😂

بخدا دوس ندارم برم ولی نامزدم قبول نمیکنه چون پولیم نداریم

مرداک واسشون مهم نیس......همین ک تواین اوضاع مالی افتضاح یه بارازدوششون کم بشه خوشحالن......من بااینک شوهرم سررفتارای زشت مامانش باهاش قهرمیکردوچندروزنمیرفت پایین.....این حرفو واسم درمیاوردن ک ببین چطوری تومشت خودش گرفتتش....😬😬

2706