2726
عنوان

میشه بیاید قرراره بعد عروسی بریم طبقه بالا مادرشوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 3379 بازدید | 164 پست
نه با وحشی بازی ولی خب در کمال تعجب باید میگفتی این قوانین از کجا درومده؟😆یه خنده تلخ بعدش میگفتی ...

ده سال پیش نبوده ۳ ماه پیش خونشو جدا کرد

ینی اینقد احمق بود طبقه بالاشون خالی بود نمیرفت طبقه بالا بشینه خواب و خوراکشم شریک بود این ۱۰ سال

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شوهرم حس میکنم زیاد واسش مهم‌نیست بهشم‌گفتم‌کی قراره جداشیم‌گفت بستگی به شرایط داره بتونیم کنار بیای ...

مگه با همسرت رودرواسی داری که از الان حد و حریم مشخص نمیکنی بگو من میام ولی فقط به عنوان یه همسایه همین اگه قراره این نزدیک بودن توقع ایجاد کنه نمیام اونجا بشینم بگو من زندگی کاملا مستقلی باید داشته باشم و هیچکس هیچ توقعی نباید داشته باشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

هیچوقت نزدیک مادرشوهر نشو از قدیم هم میگن دوری و دوستی اگ یه طوریش شد خدایی نکرده تمام کاراش و زحمتاش رو دوش تو هست چون تو بهش نزدیک تری مادرشوهر اول آخر مادرشوهر هست بالاخره وز وز میکنه در گوش شوهرت زندگیت بردار ببر دور ترین جای شهر اگ از الان حق نداشته باشی محل زندگیت مشخص کنی فردا پس فردا حق خیلی چیزا ازت میگیرن یادت نره اینجا ایرانه تو ایران هم همه مادر شوهر ها مثل همننن

از اول خودتو بزن ب کوچه علی چپ..مثلا کار زیاد بلد نیسیو فلان ..باشوهرت اصلا بحث نکن..ب روشوم نیار اصلا...اما اگ چیزی گفتن در اینده ب بدترین شکل انجام بده خرابکاری کن تا دیگ بهت کار نسپرن..ولی دعوا راننداز...

الان مادرشوهر من خونه من..پدرشوهرم کرونا گرفته اینم اومد خونه ما..چن شهرستان میشن اومد...ولی من اشپزی نمیکنمو همش خرج غذای بیرون رو دست شوهرم میزارم..وگرن هرروز مراعات کنم شوهرم یکماه نگهشمیداره...

الان نه دعوا میکنم ن چیزی ولی عروس خوبه هم شدم و باسیاستم کاری میکنم شوهرم خودش راضی ب رفتن اینا بشه🤭

از اول خودتو بزن ب کوچه علی چپ..مثلا کار زیاد بلد نیسیو فلان ..باشوهرت اصلا بحث نکن..ب روشوم نیار اص ...

شوهرت نمی گه چرا غذا درست نمی کنی؟

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
ده سال پیش نبوده ۳ ماه پیش خونشو جدا کرد ینی اینقد احمق بود طبقه بالاشون خالی بود نمیرفت طبقه بالا ...

😐خب دیگ بدتر ، چ دست تو واس جواب دادن بازتر

میگفتی شما ۱۰ سال شریک بودی همچین کارایی کردی خونه ما که مستقله🤗

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2706