2726
عنوان

میشه بیاید قرراره بعد عروسی بریم طبقه بالا مادرشوهرم اینا

| مشاهده متن کامل بحث + 3379 بازدید | 164 پست
اره بخودشم افتخار میکرد من ده سال باهاش زندگی کردم اونجوری بودم الانم تا مادرشوهرم جایی بره خانم عی ...

مادر شوهرت ازت توقع میکنه توهم مثل اون باشی مگه اینکه خودت از الان روش دیگه ای در پیش بگیری.حتی اگه بتونی نری اونجا بهتره چون ظاهرا شوهرتم دلش میخواد مثل اون بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا قبول نکن 

تجربه کردم ک میگم

تو هرچقدر هم بگی ب من ربطی نداره بازم با کلک میکشوندت پایین و ازت کار میکشه از من ب تو گفتن ببین باز کار خیلی مهم نی اما کلا تو زندگیت دخالت میکنه قشنگ دهنت سرویس میشه اینش سخته از الان قبول نکن ب شوهرت بگو دوری و دوستی ببین بهشون بگو طبقه بالا رو بدن اجاره پولش رو بدن شما برید مستاجری ب خدا خیلی بهتره ای کاش قبول نکنی 

مادر شوهرت ازت توقع میکنه توهم مثل اون باشی مگه اینکه خودت از الان روش دیگه ای در پیش بگیری.حتی اگه ...

شوهرم حس میکنم زیاد واسش مهم‌نیست بهشم‌گفتم‌کی قراره جداشیم‌گفت بستگی به شرایط داره بتونیم کنار بیایم میمونیم‌واسمونم سخت باشه میریم 

گفتم الان معلومه؟گفت ن هیچی معلوم نیست بعد ازدواج معبوم‌میشه

2728
اخه چیکار کنم چی‌میگفتم😔

نه با وحشی بازی ولی خب در کمال تعجب باید میگفتی این قوانین از کجا درومده؟😆یه خنده تلخ

بعدش میگفتی دلیلی نمیبینم منم مثل شما رفتار کنم

۱۰ سار پیش شما هرچی بودی گذشته امروز امروزه

نبایدم از همسرت انتظار داشته باشی اون جواب بده ، چون اینجوری اون هیچی نمیگه غم و غصه ‌‌ش میمونه واس خودت 

نرید اونجا بنظرم ، هرجور شده

از الان اینجورین بقیه شو خدا بخیر کنه

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

نرو ووووو

اصلا نرو

من دارم به مرحله خودکشی میرسم ، از بس که از کارهای خونه مادر شوهرم بدم میاد و باید انجام بدم

تو رو خدا نرووووووو

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
اصلا قبول نکن  تجربه کردم ک میگم تو هرچقدر هم بگی ب من ربطی نداره بازم با کلک میکشوندت پایین ...

شوهرم بردمش مشاور خیلی واضح واسش توضیح داد حریم خصوصی زندگی باید رعایت شه اونم کاملا قانع شد

نرو ووووو اصلا نرو من دارم به مرحله خودکشی میرسم ، از بس که از کارهای خونه مادر شوهرم بدم میاد و ب ...

بخدا دوس ندارم برم ولی نامزدم قبول نمیکنه چون پولیم نداریم

اره بخودشم افتخار میکرد من ده سال باهاش زندگی کردم اونجوری بودم الانم تا مادرشوهرم جایی بره خانم عی ...

اونو نمیدونم

ولی من از ترس اخم و تخم شوهرم کارهای مادر شوهرمو انجام میدم. و گرنه اسگل نیستم ولی مجبودم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

منم بادوتاجاریم وخانواده پدرشوهرم تویه ساختمان هستیم مشکلی نداریم فقط پنجشنبه ها دورهمی داریم هرکسی خودش مسئولیت انجام میده گاهی کمک مادرشوهر میکنیم من خودمم شاغل هستم وقتی کارام زیادباشه مادرشوهرویاخواهرشوهرم میان کمکم

2706