2733
2739
عنوان

بشدت وسواس خوندن دارم و ...😑⁦❤️⁩

162 بازدید | 12 پست

و این باعث میشه که کند پیش برم و وقتم گرفته بشه 

من حفظیاتم عالیه و مفهوم رو همون اول متوجه میشم کاملا 

اما عادت دارم چند بار تکرارش کنم نمیتونم چرا 

و تمام وقتم گرفتم میشه 

راه حلی دارید ؟😁⁦❤️⁩

تمام مشکلم همینه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم کورتوژا وسواس گفتار دارم🥲🥲 بعضی وقتا يه چيزي مجبورم* میکنه بلند يه کلمه رو ده ها بار تکرار کنم تا آروم بشم🥲✌

فضل پدر چه لطفی داره واسه ما؟ که بابا فاضل بود و فرزند شده فاضلاب!                                                                 -یاس
2728
تست که جدا من موقع خواندن درس رو میگم 

ببین تو ذهنت اینه که خب یاد نگرفتم باز میخونی دیه ؟ به خودت بگو همینقدر کافیه میزم سراف تست بقیشو اونجا یاد میگیرم

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
ببین تو ذهنت اینه که خب یاد نگرفتم باز میخونی دیه ؟ به خودت بگو همینقدر کافیه میزم سراف تست بقیشو او ...

میرم سراغ

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
ببین تو ذهنت اینه که خب یاد نگرفتم باز میخونی دیه ؟ به خودت بگو همینقدر کافیه میزم سراف تست بقیشو او ...

نه یاد گرفتم اتفاقا 

فقط یه چیزی اون وسط به معنای توهم و باعث میشه بگم بزار یه بار دیگه بخونم 

2738
نه یاد گرفتم اتفاقا  فقط یه چیزی اون وسط به معنای توهم و باعث میشه بگم بزار یه بار دیگه بخونم& ...

خب به اون توهمه بگو بار اخرو رو تست میخونم 😉

خب به اون توهمه بگو بار اخرو رو تست میخونم 😉

توهمه خیلی سر سخت تر از این حرفاست 😂

بعد من وقتی یه متن رو چند بار بخونم کیفیت مطالعم میاد پایین جالب اینه 

اما وقتی یکبار میخونم عمقی یادم میمونه 😑😑

جدیدا اینطوری شدم وسواسی 

توهمه خیلی سر سخت تر از این حرفاست 😂 بعد من وقتی یه متن رو چند بار بخونم کیفیت مطالعم میاد پایی ...

خودتو مجبور کن فقط یه دور بخونی یه دور خوندی کتابو بنداز اونور برو سراغ یه کار دیه تست بزن یه درس دیگه وا کن