2737
2734
عنوان

شوهرم اینارو میگه عذاب وجدان میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 30 پست
نه بارها اینو گفته و جوری که میگه لحنش مشخصه که فکر میکنه همینطوره

خودش چی؟

قبلا با کسایی غیر تو بوده؟

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هیچوقت ب سرت نزنه حرفی بزنی ، مشاور هم گفتن این خرفارو قبول نداره ،

قبل ازدواجمون مشاورمون گفت در مورد قبل ازدواجتون هیچ نگید،بعدها باعث مشکلات میشه ،

عذاب وجدان نگیر

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2728

نمیخواد عذاب وجدان بگیری، گذشته تو هیچ ربطی به اون نداره! مهم الانه که خیانت نکنی و...

در جوابشم لازم نیس حرف یا حرکت خاصی بزنی! عادی رفتار کن و زیاد اهمیت نده؛ این چیزا رو که دم به دقیقه نبش قبر نمیکنن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

چی بگم

خودتون اول تصمیم گرفتید نگید دیگه

اینم که آدم قبل ازدواج با کس دیگه ای بوده یا نبوده به نظرم ربطی به خوب بودن نداره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
تو شوهرت میگه عذاب وجدان میگیری من پسر خالم میگه عذاب وجدان میگیرم چون قیافم خیلی پاااک میزنه

همینکه عذاب وجدان داری یعنی پاکی و ذات پاکی داری

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

الان که ازدواج کردی دیگه نگووو... من با یکیم الان هی میگفت چقدر خوبه من نفر اولی هستم که تو زندگی و چیزایی تو این مایه ها یه بار گریم افتاد دیگه گفتم قبلا با کسی بوودم ارووم کرد و هیچوقت دیگه به رووم نیاورر

2738
همینکه عذاب وجدان داری یعنی پاکی و ذات پاکی داری

مرسی جالبیش اینجاس خیلی سعی کردم بهش بگم حتی بهش گفتم فکرت انقد راجع بهم پاک نباشه گفت لطفا ساکت باش ذهنیتم راجع بهت بهم بریزه ازت زده میشم 😅اونم یه اخلاقی داره از کسی که بد بفهمه دیگه خوشش نمیاد ازش

🫱🏽‍🫲🏻be yourself
نه بارها اینو گفته و جوری که میگه لحنش مشخصه که فکر میکنه همینطوره

بخاطر اینکه باکره بودی اینجوری میگه

بیخیال توجه نکن 

تشکر کن 

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜

بخوای بگی هم خودت هم خودش حس بدی پیدا می کنید رابطتون دستخوش تغییر می شه مردا حساسن می رن فکرو خیال می کنن ...گفتنش کمکی ب رابطتون نمی کنه...تو هم گذشتتو فراموش کن ...گذشته در گذشته دینی هم ب همسرت نداری چون گذشته استمراری ای نیست ....

به دوش من بگذار ای سرود صبح "ودا"‌ها🍃تمام وزن طراوت را🍃که من🍃دچار گرمی گفتارم
2706