2726
عنوان

تا به حال شده به خاطر قیافه ولتون کنن یا تحقیرتون کنن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 82 پست
زیاد بوده تفاوت سنی اما اگ خیلی دوسش داشتی قضیه فرق میکنه

اره..

دوسم نداشت دیگه..بهونه بود

ستاره بخت ما،چراغ هواپیما بود.......:)   مثل مُرداب غَمگینی که نیلوفر  نداشت...حال من بَد بود اما هیچ کس باوَر نداشت!

من ولشون کردم همرو😂

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه شد تجربه عزیزم مهم اینه زندگیت خراب نکردی تا اخر

میدونی الان از همه از خودم خدا از همه متنفرم از بنده هاش خیلی داغون شد روحیم😭😭😭😭😭

چرا خدا اینطور افریدم که عیبم کنن بقیه😭😔😞😒😓

کم مشکلات ندارم از همه طرف تو سختیم😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

بااینک قیافم خوبه 

ولی خب خیلی دوستیا داشتم ک اکثرا فش دادنی ب قیافه بودو تهش کات😄😄😄

مرد جماعت همیششششه خودشونو سرمیدونن و حضرت یوسف

درحالیکه تومنی نمی ارزن

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2728
میدونی الان از همه از خودم خدا از همه متنفرم از بنده هاش خیلی داغون شد روحیم😭😭😭😭😭 چرا خدا اینط ...

تو مشکلی نداری باور کن هرچیزی هم فابل حل اگه فکر میکنی یه عیبی هس که خودت راضی نیستی برو حلش کن ولی باور کن اون پسر اصلا معنی عشقو نمیدونسته و تو الوی داری خودتو آزار میدی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
دندونای من هیلی کج و کوله بودن خیلییی

الان خوب شدن؟؟

خوشبحالت منم فکم جلویه😒😞😓

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
ویتیلیگو،بعد زایمانم تمام بدنم ریخت بیرون،هر روز آرزوی مرگ دارم

ناراحتی ندار گل 

یه آمپول هست میزنی یه دست سفید میشع 

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
تو مشکلی نداری باور کن هرچیزی هم فابل حل اگه فکر میکنی یه عیبی هس که خودت راضی نیستی برو حلش کن ولی ...

خیلی خرج داره نمیتونم

شرایط کار کردنو هم ندارم

خیلی خرج داره نمیتونم شرایط کار کردنو هم ندارم

خوب بالاخره شرایطش پیش میاد برو با یه دکتر صحبت کن خیلی دکترا قبول میکنن قسطی هم کار میکنن بالاخره یه راهی پیش پات میاد

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
بخاطر قیافه و ظاهر که برعکس حذب میشن ولی اونی که ولم کرد لاشی بازی و عوضی بودن خیلی سر تر از من بود ...

از چ لحاظ؟؟

خوب بالاخره شرایطش پیش میاد برو با یه دکتر صحبت کن خیلی دکترا قبول میکنن قسطی هم کار میکنن بالاخره ی ...

نمیتونم بدم 

من نامزد اولم چون ازش خیلی بالا تر بودم چ فرهنگی چ مالی چ ظاهر خیانت کرد آدمی بود ک دورو ورش هیچی نبودو هیچی ندیده بود تا صدقه سر دوستاش ۲ تا دختر دید تو عقد خیانت کرد با کی ؟ با ی دختر ک واقعا هم اندامش هم چهرش از من پایین تر بود 

صرفا قرار نی چون زیبا نيستيم یا کافی نيستيم جدا شیم یا کسی سمتمون نیاد ب ذات آدمام خیلی مربوطه ک گشنه باشن یا ن گشنه هر چیزی 

منم دندونامو مسخره کردن ارتودنسی کردم دماغمو عمل کردم بعدش یه جور دیگ تحقیرم کردن نمیدونم چشونه

مشکل دندونات چی بود؟؟؟

خوب شدن؟؟؟

من پول ندارم

2706