2726

تو رو خدا نیاین شعار بدین که ذات مهمتر از قیافس که به وقتشه همتون برای پسر یا برادرتون دنبال  خوشگلاااااا میرید ،

اونایی که ولتون کردن تو چی ازتون بالاتر بودن؟؟؟؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون بهتر برن گمشن بی لیاقتا😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

همچنین ادم احمقی به پستم نخورده تاحالا

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
نه خدایی من هچوقت به پسرا خوشگل اعتمادی ندارم  ولی اجازه تحقیرم به کسی نمیدم

کلی منظورمه

منظورم رل نیس

مثلا خواستگار 

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
همیششششششششه از سمت شوهرم تحقیر شدم  خوشگلترین وخوش هیکل تریم دختر فامیل بودم ،اما یه مریضی زن ...

بلا به دور انشاالله

بیماریت چیه؟

اره . دوست صمیمی م بود . ولم کرد به خاطر یه دختر دیگه که قدش بلندتر از من بود و تو چشم تر بود . البته ماجرا مربوط به  دوران دبیرستانه .

زندگی من آسان نیست  اما تلاش میکنم.🤞
با کسی نبودم که بخواد ولم کنع🤫

منظورم رل نیس

منظورم خواستگار یا نامزد

کلی منظورمه منظورم رل نیس مثلا خواستگار 

همونم میترسم کلا اونایی خیلی خوشگلن یه جورایی قابل اعتماد نیستن

بعدم عزیزم کسی تحقیر کرده اصلا ادم نیس بنظرمن زیبایی یه چیز نسبی مثلا شاید تو از قیافه خوشت بیاد من نه و هیچکس نداریم زشت باشه همه زیبایی خودشونو دارن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706