2737
2734
عنوان

جریان برق زیاد برای بدن ضرر داره؟

124 بازدید | 17 پست

میخاستم بدونم اگر کسی در معرض برق سه فاز (نزدیک یه دستگاهی که با برق 3 فاز کار میکنه) باشه، برای بدن ضرر داره؟ مثل رادیولوژی؟ یا مودم اینترنت چی؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلهههه

چقدر؟ خب دکل ایرانسل همه جای شهر هست، تو کارخانه ها هم اکثرا برقشون 3 فازه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2728
قطعا داره

پس چرا ما هیچی مون نمیشه؟ هم سره کار با دستگاهی متصل به برق سه فاز کار می‌کنیم، هم نزدیک خونه دکل ایرانسل داریم 

بله

الکتریسیته 

میدان مغناطیسی ایجاد میکنه 

بخاطر همینه قبل از ورود برق ب شهر با کمپرسور های ریدیوسر ولتاژ برقو کم میکنن 

اون ولتاژ بالاها خارج از شهرن ک ب اشتباه الان کنارش خونه ام ساخته میشه

دندانپزشک دربار....برای آرامش دلم انرژی مثبت برام بفرست
بله الکتریسیته  میدان مغناطیسی ایجاد میکنه  بخاطر همینه قبل از ورود برق ب شهر با کمپرسو ...

برق شهری چی؟ مثلا جریان برق تلویزیون یا لوستر و این چیزا برای بدن مضرر هست؟ چقدر مضرر؟ 

2738
پس چرا ما هیچی مون نمیشه؟ هم سره کار با دستگاهی متصل به برق سه فاز کار می‌کنیم، هم نزدیک خونه دکل ای ...

قرار نیست یهو برق بگیررتت با فلج شی

عقیمتون میکنه

فرزندان نسلهای بعدتونم دچار اختلال ژنتیکی میشن

تریزومی

اوتیسم و...

برق شهری چی؟ مثلا جریان برق تلویزیون یا لوستر و این چیزا برای بدن مضرر هست؟ چقدر مضرر؟ 

بله ولی ن بشدت اون ولتاژای قوی 

اینا اگ خطرشون عدد ۲ باشه

اونا خطرشون ۵۰۰ هه

چقدر؟ خب دکل ایرانسل همه جای شهر هست، تو کارخانه ها هم اکثرا برقشون 3 فازه 

خب بخاطر همینه میگن نزارید ایرانسل رو سقف خونه هاتون دکل بزنه 

اونم تا شعاع یک کیلومتر بشدنتتت مضره

بعدم کارخونه ها خارج شهرن معمولا

قرار نیست یهو برق بگیررتت با فلج شی عقیمتون میکنه فرزندان نسلهای بعدتونم دچار اختلال ژنتیکی میشن ...

آهان، ببخشید این مودم های ایرانسل ک هممون تو خونه داریم هم بده؟ یا مثلا تلویزیون و لوستر و.... روشنه همش اینام مشکل ایجاد میکنه؟ 

پس چرا ما هیچی مون نمیشه؟ هم سره کار با دستگاهی متصل به برق سه فاز کار می‌کنیم، هم نزدیک خونه دکل ای ...

عزیزم قطعا هممون یه چیزیمون میشه ولی چون برامون عادی شده اصلا لین چیزا یادمون نمیمونه...مثلا همین مودمو میگن تو اتاق خواباتون نذارین چون خیلی ضرر داره هرجای دیگه از خونه هم میذارین کنارش چندتا کاکتوس بذارین که امواجشونو بگیره...دکلای مخابراتیم که واویلان همش امواجی کخ ضرر دارن...ولی خب اینا جزوی از زندگیمون شدن و کاریشون نمیشه کرد و چون همیشه بودن عادی شده این قضایا برامون

بله ولی ن بشدت اون ولتاژای قوی  اینا اگ خطرشون عدد ۲ باشه اونا خطرشون ۵۰۰ هه

پس. برقی ک تو خونه هست هرررررچقد استفاده کنیم ضرری نداره، مودم هم که استفاده می‌کنیم مضرر نیست، 

فقط برق های 3 فاز و ولتاژ بالا عقیم کننده هست؟ درست؟ 

عزیزم قطعا هممون یه چیزیمون میشه ولی چون برامون عادی شده اصلا لین چیزا یادمون نمیمونه...مثلا همین مو ...

بله دقیقا، ولی فکر نمی‌کنم همین برق هایی ک تو خونه داریم باعث مشکلات جدی باشه ها 

2706